Vianoce sú pre nás tým najkrajším obdobím, pretože môžeme tráviť čas s našimi milovanými, jesť čo hrdlo ráči a pozerať tie najkrajšie rozprávky o vianočných zázrakoch alebo tie najsladšie romantické komédie. Všetko vyzerá tak krásne až pokiaľ nepríde na rad vymýšľanie a nákup vianočných darčekov. Ak chceš tento rok pre svojich blízkych niečo originálne, prinášam ti 3 zaujímavé darčeky.

Vianoce sú za dverami, aj keď sme na adventnom kalendári otvorili len prvé políčka. Nákup vianočných darčekov už majú niektorí za sebou, avšak ak stále hľadáš originálny darček pre svojho priateľa alebo rodinných príslušníkov, našla som 3. krásne prekvapenia, ktoré potešia srdce, nahrnú slzy šťastia do očí a vyčarujú ten najkrajší úsmev.

1. Spomienka vždy pri sebe

Niekto nosí fotky pri sebe v peňaženke, ty môžeš posunúť túto zaužívanú tradíciu na ďalšiu úroveň. Tento typ je určite praktický a neobyčajný, pretože je to veľmi potrebná vec a na druhej strane to bude pripomínať spoločné zážitky a spomienky. Podaruj kryt na telefón.

V dnešnej dobe všetci vlastníme smartfóny, ktoré si je potrebné chrániť. Kryty sú na tieto telefóny síce rozmanité, ale čo tak podarovať kryt s vašou spoločnou fotkou. Je to krásna spomienka na spoločné zážitky a originálny darček.

2. Na vine sú hviezdy

Nie nenarážam na krásny romantický film aj v knižnom prevedení, ale na ďalší originálny darček. Pamätáš sa na to, kde ste si prvýkrát dali pusu alebo chytili za ruky? Miesto narodenia, svadba či spoločné bývanie, tieto všetky dátumy vám môžu priniesť krásny darček v tvare hviezdnej oblohy.

Firma, ktorá tieto nočné obrazce vytvára má špeciálne mapy oblohy a vám stačí povedať dátum, čas a miesto a naskytne sa vám pohľad na hviezdnu oblohu a rozmiestnenie hviezd presne v tom okamihu. Vždy, keď sa na tento darček pozrie, pocíti motýliky v bruchu a možno trocha vesmírneho prachu.

3. Doska

Nie je to však len tak obyčajná doska. Nechaj vyrobiť sklenenú dosku s vašou spoločnou fotografiou a tvojim vlastným námetom aj popiskom. Či to bude fotka z prvého rande, spoločná rodinná alebo fotka vášho domáceho maznáčika je  len na tebe.

Je to čarovný doplnok do bytu, či izby, ktorý uchováva vašu spoločnú cennú spomienku. Nech táto doba nie len o fotkách v mobile, ale aj o takýchto krásnych darčekoch.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.