Pexels/Pavel Danilyuk

Aké pocity by si mala mať vo vzťahu? Okrem tých motýľov v bruchu či vnímania spokojnosti a istoty aj po rokoch, túži každá žena po tom, aby sa cítila ako princezná. Samozrejme, nie každý deň je rozprávka a nie je to ani o tom, že bude dostávať pravidelné komplimenty. Je to vedomie toho, že si ťa tvoj vyvolený váži, akceptuje ťa, a dáva ti nie len slovami, ale aj činmi najavo, že si pre neho výnimočná.

Avšak, my nežijeme v žiadnej rozprávke. I keď sa nám to na začiatku vzťahu môže zdať, ten čarovný prášok dokonalosti okolo nás vyprchá a my si začneme uvedomovať, že sa z nášho princa stal namosúrený a nevďačný somár. Alebo sa len konečne ukázala jeho pravá egoistická tvár.

No a o čosi horšie to je, keď nám dáva najavo, že my nie sme dosť dobré pre neho. Ach, pán dokonalý, by chcel asi ukážkovú dokonalú partnerku, však?

Ak nepatríš k ženám, ktoré musia často počúvať narážky na svoju osobnosť od človeka, pre ktorého by mali byť tie najlepšie, no evidentne nie sú, potom máš šťastie. Nevieš si ani len predstaviť, ako veľmi to bolí, keď zaspávaš s pocitom, že ťa vzťah ubíja.

Aké to je, keď ti s každou jeho poznámkou klesá sebavedomie, keď ťa porovnáva s inými a ty sa cítiš byť nie len menejcenná, ale vlastne úplne bez hodnoty.

Najhoršie na tom je, že ty ho miluješ z celého srdca, no on ti nedáva späť ani polovicu z toho, čo by si si zaslúžila a o čom tajne snívaš. On nie je ako partneri tvojich kamošiek, ktorí sa na ne dívajú s takou láskou, až ťa z toho pichá pri srdci. Lebo vieš, že ten tvoj ti taký pohľad nevenuje.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating