pexels.com

Po čom ženy naozaj túžia?

Táto otázka trápi nejedného muža, ba dokonca si na ňu nevie odpovedať aj zopár žien. Rozhodla som sa dať dokopy 15 vecí, ktoré by chcela vo vzťahu zažívať každá žena.

 1. Láska – asi ten najzákladnejší aspekt vzťahu. Tam kde chýba láska, budú chýbať aj ostatné veci na zozname. Všetky ženy túžia milovať a byť milované.
 2. Čas – nie nie sú to ani drahé dary, či dovolenky . Čas je to, čo si dokáže vážiť každá rozumná žena. Chceme aby nám partner venoval to najcennejšie čo má, a tým je práve jeho čas.
 3. Pozornosť – naozaj potrebujeme aby ste si nás všímali. Chceme aby ste vedeli rozoznať, keď máme zlý deň, alebo len „svoje dni“ a práve vtedy potrebujeme aby s nami mali trošku trpezlivosti a venovali nám možno o čosi viac pozornosti ako zvyčajne.

 1. Ocenenie – Sledujeme módne trendy, nakupujeme, meníme účesy, líčime sa a snažíme sa pekne obliekať. Trávime hodiny cvičením, učíme sa variť a chceme sa neustále zdokonaľovať. A aj keď to robíme v prvom rade pre seba, nie je nijakým tajomstvom, že chceme potešiť aj mužské oko. A práve pre to je ocenenie a nejaký ten kompliment pohladením pre každú ženskú dušu.
 2. Komunikácia – potrebujeme sa vyrozprávať a potrebujeme byť vypočuté. Chceme vedieť, čo vám práve ide v hlave, aký ste mali deň a čo vás teší či zraňuje. Túžime poznať na čo myslíte, chceme vedieť váš názor na isté veci , a preto s vami potrebujeme komunikovať.
 3. Záujem – túžime mať pocit, že po nás túžite. Každá žena chce mať vedomie o tom, že je pre svojho partnera stále príťažlivá a zaujíma sa o ňu nie len čo sa týka fyzickej stránky, ale aj tej psychickej.
 4. Príjemné prekvapenia – myslím, že toto je obojstranné. Pripraviť pre niekoho prekvapenie, je znakom toho, ako nám na ňom záleží.
 5. Kompromis – výmeny názorov patria k neodmysliteľnej súčasti vzťahu. Nie vždy sa na všetkom zhodneme, no je dôležité aby sme spoločne dokázali urobiť kompromis.

 1. Tolerancia a rešpekt – bez týchto dvoch by asi žiaden vzťah nemal dlhé trvanie. Je prirodzené, že dvaja ľudia nemajú vždy úplne všetko spoločné. A tu prichádza na rad tolerancia a rešpekt. Každý máme svoje zlozvyky a chyby, ktoré pri sa pri štipke týchto dvoch dajú zvládnuť.
 2. Smiech – chceme sa s vami smiať a zabávať. Život vie byť niekedy poriadne náročný. Preto by náš vzťah mal byť vecou, ktorá nám do života prinesie radosť a uvoľnené chvíle namiesto trápenia.
 3. Sloboda – a tým nemyslím stav v občianskom preukaze. Žiarlivostné scény a pocit, že sme niekoho majetkom nevyhľadáva žiadna žena.
 4. Porozumenie – chceme aby ste nás pochopili. Alebo sa o to aspoň trošku pokúsili.

 1. Lojalita – a vernosť. K tomu niet, čo dodať.
 2. Úprimnosť – vysoko cenená vlastnosť v dnešnej dobe. Dôvera, ktorá musí byť v každom vzťahu sa dá vybudovať jedine na úprimnosti. A to ja vtedy, keď veci nie sú príjemné.
 3. Dotyky – a fyzický kontakt. Ak máme všetkých 14 bodov, ale tento posledný chýba, fungovať to asi nebude. Ženy sú citlivé stvorenia, ktoré potrebujú cítiť blízkosť inej osoby, ktorý nám často napovie omnoho viac ako 1000 slov.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating