Instagram/2000s.legends, Instagram//filmunknown

Nie všetky romantické filmy končia tak, ako si to želáme. Občas nám ich zápletky a záverečné scény zlomia srdce, i keď sme do poslednej chvíle dúfali, že to tak nebude. Ktoré páry sme si zamilovali a zakaždým veríme, že zažijú svoj happy end?

Jack a Rose

Jack, Rose a ich milostný príbeh z Titanicu bude už zrejme navždy kraľovať tomuto rebríčku. Mladá láska, ktorá našla šťastie tam, kde by to nečakala. A skôr, ako im život dal šancu, osud všetko zmenil. Priznaj sa, že aj ty pri svojej 5367 repríze vždy veríš, že sa tá loď jednoducho nepotopí.

Tom a Summer

500 days of Summer je krásnou, no bolestivou ukážkou toho, ako vzťahy v skutočnom živote môžu dopadnúť. Ľudia sa jednoducho menia, túžia po iných veciach, a opúšťajú tých, ktorých milujú. Tomov nevinný pohľad a sladké oči však na nás vždy pôsobili tak, že sme mali chuť vniknúť do filmu a objať ho.

Gary a Brooke

The Break Up je troška vtipnejší film ako romantické klišé, no aj tak sa v ňom našlo veľa ľudí. Pretože poukazuje presne na to, čo sa môže stať v dlhodobom vzťahu. Strata rešpektu, stereotyp či ochladnutie citov. Aj tu sme všetci čakali, že Gary a Brooke sa z chýb poučia a dajú späť dokopy. Alebo ešte majú šancu?

Sam a Molly

Starší film Duch, ktorý trhá srdce všetkým zanieteným romantičkám. Jasné, každému bolo jasné, že keď Sam zomrel, už šťastný koniec zrejme nepríde. No ak tu mohli existovať nadprirodzené veci a dokonca sa dostal aj do cudzieho tela, bola šanca, však?

Samantha a Smith

Pamätáš si na všetkých mužov Samanthy zo Se*u v meste? Zrejme nie. No Smith ostal v našej pamäti ako ten, ktorý mohol svojskú blondínku zmeniť a ukázať jej, že sa záväzku nemusí báť. Žiaľ, nevyšlo to, i keď svetielko nádeje tam vždy bolo.

Augustus a Hazel

Aj film Na vine sú hviezdy musíme spomenúť. Koľkokrát si preklínala scenáristu za to, že bol k mladej láske tak krutý? Augustus a Hazel si zaslúžili po rokoch trápenia nájsť svoje šťastie. Bohužiaľ, v tomto filme bola odzrkadlená realita.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife