instagram/lostitalianos

Láska je to, k čomu smeruje a po čom túži azda každý z nás. Keď k nám príde, naplní nás pocitmi, o ktorých sme ani netušili, že ich v sebe môžeme mať. Lenže, nie je všetko iba ružové. Vie byť k nám nemilosrdná a krutá, dokáže nás sklamať a je aj dôvodom, kvôli ktorému sa trápime celé dni a noci. Lenže, čo ak je to iba preto, že nie si s tou správnou osobou?

Pretože, ak máme vedľa seba niekoho, kto nám nie je v skutočnosti súdený, potom nás čakajú mnohé prekážky a skúšky, kvôli ktorým si budeme myslieť, že vzťahy jednoducho bývajú poriadne komplikované. Áno, v každom jednom vzťahu sa vyskytnú nezhody, musia prísť aj hádky či iné problémy, ale ak máme pocit, že nás celý ten vzťah so všetkým iba ťaží, nie je to správne.

Správne by bolo, ak by sme mali vedľa seba človeka, s ktorým by sa to všetko zdalo len ako malý kamienok, ktorý odkopneme z cesty. Aké jednoduché, však?

Pretože ak nájdeš toho pravého, pochopíš, že láska je naozaj jednoduchá. Nie je to kolotoč, z ktorého sa nám krúti hlava, skôr plavba loďkou na pokojnom jazere. Občas sa budete musieť vyhnúť spadnutému konáru, no ak obaja chytíte veslá, pôjde to tak ľahko. S nesprávnym partnerom by ste nimi mávali dookola a nevedeli trafiť správny smer.

Keď budeš mať po boku človeka, ktorý bude tvojou ozajstnou druhou polovičkou, všetko sa bude zdať tak easy. Tvoje sny budú bližšie na dosah, pretože on ti s nimi pomôže, tvoje strachy sa budú zdať tak malicherné, keď ťa bude podporovať a držať za ruku. S ním sa budeš cítiť v bezpečí a zároveň tak, že sa vlastne ani nie je čoho báť.

Uvedomíš si, že partnerské hádky nemusia skončiť katastrofou, že každý problém sa rýchlo vyrieši, keď si k nemu sadnete spoločne, že láska neskrýva tajomstvá, pretože ste k sebe úplne otvorení. Nebudeš premýšľať po večeroch o tom, kde je, čo robí. Nebudeš sa báť, že nesplní to, čo ti sľúbil. Pretože medzi vami bude tak silná dôvera, že sa jej celí odovzdáte.

Nikdy to síce nebude dokonalé, ale určite to nebude ťažké. Pretože s tou správnou osobou, to tak ani byť nemôže.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating