instagram.com/mariefeandjakesnow

Niekto vraví, že na svete je len jeden človek, ktorý je pre teba stvorený, aby bol tvojou osudovou láskou. Iný zasa tvrdia, že to, aby bol pravý, si obaja musia vybudovať, milovať sa a žiť jeden pre druhého s pocitom, že sa majú tak radi, že na spoločnom bytí chcú pracovať. Či je to tak alebo onak, to, či je tvoj aktuálny partner aj tvoja spriaznená duša, musíš cítiť svojim srdcom. 

Pretože ono vie, ako sa cíti pri tvojom priateľovi a či ťa vždy robí šťastnou alebo nie. Ak však si si nie si istá, tak toto je 5 znakov toho, že je to ten pravý, ten, s ktorým by si sa mohla usadiť a byť až dokonca svojho života.

1. Nenechá ťa samú 

Nenechá ťa samú upratovať, variť či robiť nezmyselné práce, ktoré by on zvládol ľavou zadnou. Nechodíš bez neho na návštevu rodiny alebo oslavu, na ktorú sa mu však nechce ísť, no prekoná sa kvôli tebe. Bude s tebou pozerať televízor, aj keď po 5 minútach zaspí ako dieťatko. Vždy sa snaží pomáhať ti a byť na blízku. Je to totižto pravý gentleman, ktorý sa svoju dámu snaží chrániť. 

2. Dokazuje svoju lásku 

Nie len nádhernými darčekmi v podobe kvetov, čokolády či nových šiat a topánok. Počas tvojich dní nemá problém odbehnúť kúpiť ti hygienické potreby, veľkú dávku sladkostí a všetkých maškŕt, ktoré potrebuješ. Vždy ti povie “ľúbim ťa”, “milujem ťa,” alebo ti len tak počas dňa vloží bozk na čelo. Aj plesknutie po zadku je jeden z prejavov lásky, ale aj toho, že tvoje telo sa mu nesmierne páči. 

zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

3. Komunikuje 

Aj počas hádok, aj počas kriku či tvojho urazenia alebo zlej nálady sa vždy snaží vyrozprávať si všetky problémy a nedorozumenia. Neodchádza z “bojového poľa”, ale snaží sa ustať nával emócií a vydiskutovať si všetko, aby medzi vami ostalo čisto. Hovorí ti o svojom dni, pýta sa na tvoj názor a rád sa rozpráva hocikedy, pretože miluje tvoj hlas a tvoje myšlienky. 

4. Nezabúda 

Ak je ten pravý, tak nezabúda na narodeniny, meniny či dokonca na dohodnuté výlety a večere. Dôležité je však to neustále pripomínať a spojiť to s niečím, čo jeho naozaj zaujme. Tvoj pravý totižto vie, čo je pre teba dôležité, a preto sa snaží všetko si zapamätať a myslieť aj na viac vecí, ako sám dokáže. 

5. Nezakazuje 

Nemá potrebu zakazovať, prikazovať a urážať sa. Nechce ťa zatvárať doma bez možnosti socializácie. Je rád, ak ideš von s kamarátkami, nemá problém ani s kamarátmi. Určite je veľmi dobré zoznámiť ich dopredu a ubezpečiť, že je to naozaj len kamarát, ale pravý chlap svojej priateľke, manželke dôveruje a preto nemá problém s tým, aby išla aj niekam bez neho.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating