instagram/lostitalianos

Rozchody majú mnoho príbehov. Niektoré prídu úplne nečakane, pri iných je to len prirodzené vyvrcholenie toho, čo už obaja očakávali. A niekedy tento krok môžeš od partnera vycítiť skôr, ako ho spraví. Ak zrazu robí nasledujúce 3 veci, priprav sa na vzťahovú krízu. 

Často sa vyhovára

Všimla si si, ako v poslednej dobe rýchlo mení nálady? Ako si nájde výhovorku vždy, keď sa s ním snažíš na niečom dohodnúť? Potom sa nemusíš cítiť zle pre to, že si ho začala podozrievať. Robíš to totiž oprávnene.

Ak nechce tráviť s tebou čas a len vymýšľa, ako by sa tomu vyhol, bude za tým niečo viac. A výhovorky nemusí používať len na to, aby menil tvoje plány. Má ich v rukáve aj vtedy, keď neustále mešká, keď mu volá neznáme číslo, či keď nesplnil to, čo ti sľúbil. Buď má inú alebo sa nenápadne vyvlieka zo vzťahu.

Už sa s tebou fyzicky nezbližuje

Muži milujú maznanie sa, aj keď to nahlas nepriznajú. A ešte viac nás milujú v posteli. Keď jeho chuť zrazu ochladla, keď máš pocit, že to už ani nie je jeho ruka, ktorú držíš, napovie ti to, ako na tom jeho city sú.

Práve takéto prejavy toho povedia oveľa viac, ako slová. Pravdu nezistíš, keď sa s ním úprimne neporozprávaš. Možno ho trápi úplne iný problém, no faktom ostáva, že to ničí váš vzťah.

Nachytala si ho pri klamstvách

Zahmlievanie a výhovorky sú jedna vec, no ak si ho reálne nachytala pri klamstve, z toho sa už nevyvlečie. Keď si dvojica začne klamať, znamená to, že vo vzťahu neexistuje dôvera. A bez nej vlastne nemôže existovať ani šťastný a fungujúci vzťah.

Klamstvá a tajnosti majú nasmerované iba ku koncu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating