Známa americká speváčka začiatkom marca oznámila svetu, že čaká svoje prvé dieťatko. Túto veľkú správu vypustila medzi ľudí prostredníctvom svojho videoklipu k pesničke Never Worn White. Postupom času sa jej bruško stále zväčšuje a na svojom instagramovom profile ukázala, ako si užíva tehotenstvo.

Svoje očakávanie sa snažila chvíľu udržať v tajnosti. O to viac sa z toho mohla tešiť v súkromí so svojím snúbencom Orlandom Bloomom. Táto dvojica je spolu už od roku 2016 a Katy mu povedala svoje áno minulý rok na Valentína.

Predtým už bola raz vydatá za herca Rusella Branda, ale údajne nemali šťastie v láske. Viac sme o tom informovali v tomto článku.

V súčasnosti je však Katy šťastná a tehotenstvo jej veľmi pristane:

Začiatkom júna sa zúčastnila projektu Dear Class 2020, ktorý bol venovaný úspešným absolventom stredných a vysokých škôl. Svoje vystúpenie im venovali viacerí umelci. Aspoň ukázala, ako zvládne vystupovať aj so svojím bruškom.

Najbližšie sa zúčastní projektu Democracy Summer 2020, ktorý je taktiež zameraný na študentov stredných a vysokých škôl. Organizátori chcú docieliť, aby boli účastníci lepšie zorientovaní vo fungovaní politického systému a jeho súčasných problémoch. Toto podujatie zároveň slúži ako podpora pre demokratických kandidátov v prezidentských voľbách.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.