instagram.com/l3nik

Zdá sa, že rok 2020 praje láske a novým životom. Do klubu známych mamičiek už o 5 mesiacov pribudne aj večne usmiata influencerka Lenka. Tá sa na svojom instagrame podelila s radostnou novinkou so svojimi sledovateľmi.

Sympatickú Košičanku preslávili videá na Youtube, vďaka ktorým sa z nej stala jedna z prvých a aj najznámejších žien na našej videoscéne. Dnes svojou energiou inšpiruje viac ako 107-tisíc odoberateľov jej kanála. Ten však je jej koníčkom a vedľajším zdrojom príjmu, Lenka totiž pracuje v IT biznise. Vyzerá to tak, že sa jej darí nie len po pracovnej, ale aj súkromnej stránke.

So snúbencom Jánom Králom, úspešným kulturistom a trénerom, sú momentálne v radostnom očakávaní ich prvého spoločného potomka. Dvojica sa dala dokopy v roku 2018 a minulé leto došlo na zásnuby. Tento rok sa chystá plánovaná svadba, na ktorej už bude aj tretí člen ich rodiny. Budúcim rodičom gratulujeme!

View this post on Instagram

Ráno som pri raňajkách zistila, že dnes je deň otcov a hneď som utekala za Jankom, že asi DNES je symbolicky ten čas. 4 mesiace niečo tajiť bola pre mňa prvá veľká výzva tehotenstva/materstva a kebyže ma dnes "neosvieti", tak tajíme ešte dlho. Už som si na ten pocit, že máme veľké tajomstvo zvykla a páči sa mi 😇 ale veľmi som sa aj tešila, kedy to vytrúbime do sveta ☺️ Všetko som si od začiatku dokumentovala a postupne Vás budem spamovať našou novou životnou etapou na ktorú sa veľmi teším a veľmi sa jej zároveň desím 😅 Janíčko, všetko najlepšie k Tvojmu nultému ročníku dňa otcov! #pregnancyannouncement #tehotenstvo #14weekspregnant #4monthspregnant #pregnancy #december2020 #fathersday #14tt #malýDžumigar #momtobe #momtobe2020

A post shared by 𝐋 𝐄 𝐍 𝐊 𝐀 (@l3nik) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News