instagram.com/katyperry, youtube.com/Katy Perry

Najskôr sa všetci fanúšikovia tešili len na nový videoklip, ktorý Katy Perry oznámila, no o to väčšia radosť prišla, keď si všetci pozreli jej nový videoklip až do konca. Speváčka v ňom odhalila krásne tajomstvo, ktoré pred verejnosťou pár mesiacov ukrývala. Čaká svoje prvé dieťatko.

35-ročnej speváčke Katy Perry sa takéto krásne tajomstvo podarilo držať v tajnosti poriadne dlhú dobu, keď sa pozrieme, aké je jej bruško už veľké. Tú najväčšiu radosť chcela prežívať asi len so svojím snúbencom Orlandom Bloomom, s ktorým začala randiť v roku 2016 a minulý rok na Valentína mu povedala aj svoje áno, keď pred ňu pokľakol so žiadosťou o ruku.

Katy pritom už raz vydatá bola, dva roky bola manželkou Russella Branda a ich údajným dôvodom na rozvod bola speváčkina kariéra a to, že ešte nebola pripravená na deti, po ktorých ale jej manžel už túžil. Vyzerá to ale tak, že Katy už pripravená je a naozaj je šťastná, spokojná a vyrovnaná. Aspoň tak pôsobí v svojej novej romantickej skladbe Never Worn White.

zdroj: youtube.com/Katy Perry

Katy Perry je v klipe oblečená v krásnych dlhých šatách a už aj v nich sa bruško začína črtať, no nie je viditeľné až tak jasne, ako ukázala v závere svojho videoklipu. Vybrala si skutočne krásny spôsob, ako sa s takouto novinkou podeliť s verejnosťou a so svojimi fanúšikmi. Veľmi sa tešíme a gratulujeme. 🙂

Katy Perry – Never Worn White

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News