instagram.com/katyperry

Zo začiatku nikto netušil o tom, že Katy Perry je tehotná. Speváčka si pre fanúšikov pripravila prekvapenie a túto radostnú novinku im oznámila vo svojom videoklipe k skladbe Never Worn White. Ten vydala začiatkom marca a už tam bolo vidieť pekne vykúkajúce bruško, ktoré dokazovalo, že pár mesiacov tehotenstva už má Katy za sebou.

Nikto teda presne nevie, kedy 35-ročná speváčka otehotnela, fanúšikovia jedine predpokladali, že bábätka sa dočkajú niekedy v priebehu leta. A tak sa aj stalo. Katy Perry sama avizovala, že spolu so snúbencom Orlandom Bloomom sa tešia na príchod dcérky.

Priebeh tehotenstva Katy dokumentovala aj na svojom profile a každým mesiacom jej to pristalo čoraz viac. Ani počas tohto obdobia ale nezaháľala a ešte začiatkom augusta spustila predpredaj k svojmu novému albumu Smile, pričom stihla nafotiť aj niekoľko vizuálov, medzi ktorými si fanúšikovia mohli vybrať.

V najbližších dňoch, týždňoch či mesiacoch ale bude musieť spevácke povinnosti vymeniť za tie mamičkovské, pretože konečne priviedla na svet svoju vytúženú dcérku. Spolu s Orlandom jej vybrali krásne meno Daisy Dove Bloom a hrdý otecko sa hneď stihol pochváliť aj dokonalou fotkou priamo z pôrodnice. Šťastným rodičom blahoželáme a mamičke s dcérkou prajeme len to najlepšie a hlavne veľa zdravia! 🙂

View this post on Instagram

#Repost @unicef ・・・ Welcome to the world, Daisy Dove Bloom! We are honoured to introduce Goodwill Ambassadors @KatyPerry and @OrlandoBloom’s new bundle of joy.⠀ ⠀ “We are floating with love and wonder from the safe and healthy arrival of our daughter,” Katy and Orlando told us.⠀ ⠀ “But we know we’re the lucky ones and not everyone can have a birthing experience as peaceful as ours was. Communities around the world are still experiencing a shortage of healthcare workers and every eleven seconds a pregnant woman or newborn dies, mostly from preventable causes. Since COVID-19 many more newborn lives are at risk because of the increased lack of access to water, soap, vaccines and medicines that prevent diseases. As parents to a newborn, this breaks our hearts, as we empathize with struggling parents now more than ever.⠀ ⠀ “As UNICEF Goodwill Ambassadors, we know UNICEF is there, on the ground, doing whatever it takes to make sure every expecting mother has access to a trained health worker and access to quality healthcare. In celebration of the heart we know our daughter already has, we have set up a donation page to celebrate DDB’s arrival. By supporting them, you are supporting a safe start to life and reimagining a healthier world for every child. We hope your ♥️ can bloom with generosity.⠀ ⠀ Gratefully-⠀ ⠀ Katy & Orlando.”⠀ ⠀ Please tap the link in our bio to support the most precious gift: a healthy child.

A post shared by Orlando Bloom (@orlandobloom) on

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News