unsplash.com

Jedného dňa stretneš niekoho, pri kom ti to konečne bude dávať zmysel. Všetky preplakané noci, zlomené srdce, tvoje pochybnosti o láske, všetko bude preč. Všetko sa rozpustí v momente, keď ho konečne stretneš a zamilujete sa do seba. Vtedy si povieš, že je to presne to, na čo si čakala. Keď ho nájdeš, budeš to vedieť. Ver mi. 

Už nikdy nebudeš plná pochybností a budeš si užívať to, čo ťa čaká. Tvoje pocity budú niečo, čím si budeš istá a už sa nikdy nezamyslíš nad tým, či vzťah, ktorý máš, ti dáva zmysel a je pre teba potrebný. Budeš vedieť, že je to presne človek, na ktorého si čakala.

Nebudú to len motýle v bruchu, ale aj spokojnosť, že máš to, čo si vždy chcela. Jedného dňa ho stretneš a všetko už bude dávať zmysel. Už končia časy, kedy si pochybovala o tom, či ťa opäť niekto bude mať rád. Táto osoba bude iná a bude to nádherné.

„Láska musí byť vášeň, posadnutosť, niečo, bez čoho sa nedá žiť. Stratiť hlavu, zamilovať sa do niekoho, zošalieť a to isté spraviť jemu. A ako ho nájsť? Len počúvni, čo ti hovorí srdce. Pretože pravda je, že nemá zmysel žiť a toto nespoznať. Prejsť tú cestu a nepoznať lásku, to je ako neprežiť vôbec nič.” – z filmu Zoznámte sa, Joe Black

zdroj: unsplash.com

„Keď si uvedomíš, že chceš s niekým stráviť zvyšok svojho života, zrazu budeš chcieť, aby sa zvyšok tvojho života začal čo najskôr.” – z filmu Keď Harry stretol 

Tvoje jazvy zmiznú a tvoja duša zosilnie. Namiesto toho, ako si sa vždy sústredila na svoju minulosť, budeš nadšená pre tvoju budúcnosť. Konečne sa ti splní to, čo si vždy chcela. A hlavne s človekom, ktorý ťa bude vnímať takú, aká skutočne si. Jedného dňa stretneš niekoho, s kým to bude mať zmysel a ty pochopíš všetky tie zlé dni, ktoré si musela zažiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating