Dvojica si robí selfie pri vode
Unsplash/Duri from Mocup

Sociálne siete patria k veciam, bez ktorých si nedokážeme predstaviť náš život. A to aj napriek tomu, že nám v niektorých prípadoch dokážu zničiť vzťah. Aj keď ide často len o maličkosti, ktoré sa na prvý pohľad javia úplne nevinne, v skutočnosti môžu dvojice výrazne ovplyvniť. Žiaľ, v tom negatívnom slova zmysle. 

Týchto 5 vecí sa dopúšťajú mnohí z nás a priznaj, že niekedy aspoň jednej z činností podľahneš aj ty sama.

Zdieľame aj to, čo netreba

Na sociálnych sieťach zdieľame neraz všetky podrobnosti nášho vzťahu, nielen tie výnimočné. Všetci ľudia kvôli tomu vedia, ako to medzi nami vyzerá, kam chodíme, čo robíme a podobne. Takéto veci by ste si pritom mali nechávať najmä pre seba, pretože takto môžete dať niekomu príležitosť, aby vám ublížil a uškodil.

Problém môže nastať aj v tom prípade, ak jednému z partnerov prekáža, keď polovička všetko fotí, natáča a zdieľa bez dovolenia.

Žiarlivosť na dennom poriadku

Stačí jeden obyčajný like, srdiečko alebo komentár a už je oheň na streche. Kvôli sociálnym sieťam žiarlime na svojich partnerov a pritom si neuvedomujeme, že to isté často robíme aj my. Určite si už aspoň raz urobila žiarlivostnú scénu len preto, že tvoj drahý olajkoval či okomentoval fotku nejakej neznámej (alebo aj známej) ženy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating