Sme zamilovaní. Ale sme mladí. Takže sa teraz rozídeme a stretneme sa v budúcnosti ešte raz. 

Budeme nasledovať svoje sny. Budem nasledovať ten môj. Budem bojovať s mojimi démonmi vo vnútri, budem bojovať s mojim chaosom. Naučím sa pochopiť seba samú a nájdem cieľ, pre ktorý som tu.

Budem trochu blázon, lebo ním som vždy chcela byť. Budem sa učiť, budem sa snažiť viac a budem hľadať tie veci, ktoré verím, že potrebujem. Stretnem sa s ďalšími ľuďmi. Budem na teba spomínať. Urobím chybu. Budem tancovať sama a budem sa učiť sama žiť. Naučím sa byť nezávislou, naučím sa byť zodpovedná. Budem chvíľu len ja, budem trochu osamelá a budeš mi občas chýbať. Ale to je normálne.

A potom jedného dňa. 

Jedného dňa sa stretneme, keď bude správny čas. Keď sa obidvaja naučíme milovať sami seba, budeme pripravení milovať seba navzájom. Budeme pripravení byť spolu a navzájom si budeme jeden druhého vážiť. Budeme vedieť o našej práci, budeme vedieť o tých najväčších strachoch v našich životoch. 

Stretneme sa. Znova sa stretneme a budeme zase najlepší priatelia. Znovu sa pobozkáme. Budeme cítiť oveľa viac, ako sme cítili predtým. Rýchlo sa zamilujeme a uvedomíme si, že sme sa z tej veľkej lásky ani nedostali. Že v nej pokračujeme. Že sú tu stále veci, ktoré si pamätáme, že sú tu stále veci, ktoré nikdy neskončili.

Budeme sa spolu prebúdzať v nedeľu, urobíme si palacinky s nutelou a vychutnáme si spolu kávu. Budeme sedieť na gauči, sledovať filmy, keď prší. Budeme sa spolu prechádzať po meste a budeme sa smiať ako malé deti. Budeme sa bozkávať v daždi, budeme tancovať v kuchyni a už na to nebudem sama. Budeme hovoriť o všetkých našich tajomstvách a budeme si dávať sľuby, ktoré budú trvať navždy.

Pretože sme zamilovaní… ale práve teraz sme ešte mladí. Musíme sa stretnúť ešte raz.

Čo hovoríš?

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.