Leto je obdobie, kedy sa spotíš najrýchlejšie z celého roka. Ak spojíš extrémne horúčavy a milovanie, romantiku nečakaj. Po chvíli budeš zadýchaná, spotená na miestach, kde si ani nevedela, že sa to dá a vrchol stále nebude prichádzať.

Čo v takej situácii robiť? Zmeniť polohu. Tieto sú ideálne na leto a pomôžu ti rýchlejšie dosiahnuť uspokojenie.

S vyloženými nohami

Obmena klasickej polohy, ktorá tvoj milostný život posunie na iný level. S partnerom nebudeš v blízkom kontakte, no môžeme ti zaručiť, že si to užiješ ešte viac. Keď si na neho vyložíš nohy a budeš sa sústrediť len na potešenie, uspokojenie sa dostaví o chvíľu.

Pokiaľ ti poloha nepríde dosť romantická, môžeš požiadať partnera, aby ti bozkával členky nôh a hovoril dráždivé slovíčka.

V podrepe

Pri tejto pozícii dostanú tvoje stehná a členky poriadne zabrať, no stojí za vyskúšanie. Keď si sadneš na partnera a dáš si nohy do podrepu, budeš môcť udávať tempo. To zabezpečí, že budeš kontrolovať svoj vrchol sama.

Keď budeš chcieť ísť rýchlejšie, pôjdeš rýchlejšie, keď pomalšie, tak pomalšie. Nehanbi sa byť sebecká a poriadne si to užiť.

Na boku

S očným kontaktom to nepôjde, no ten nepotrebuješ na to, aby si v posteli zažila kvalitnú rozkoš. Ty a tvoj priateľ sa v tejto polohe spotíte minimálne, pretože budete mať dostatok priestoru na to, aby mohol okolo vás prúdiť vzduch.

Bez partnera

A nakoniec niečo na pobavenie. Ak chceš zažiť vzrušenie a trasúce sa nohy rýchlo a bez spotenia, použi pomôcku, ktorú nájdeš v každom dobrom obchode. Žiadneho partnera nepotrebuješ, pretože aj tak vieš ty sama najlepšie, čo ti robí dobre. Poznáš svoje telo, pohyby, dotyky, vieš, čo ťa rozpáli a ako sa správne na posteli uložiť, aby si si potešenie dokonale užila.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.