Chvíle radosti vystriedali smutné momenty. O tom, že život sa mení každú chvíľu vie svoje aj moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská, ktorá na svojom Instagrame prevádza fanúšikov nie len svojou prácou, ale aj súkromným životom. Nedávno sa rozhodla, že svojím sledovateľom ponúkne to, čo si na jej profile žiadali – viac informácií z jej bežného dňa.

Aj preto ich včera „vzala“ so sebou prostredníctvom videí, aby sa pozreli na to, čomu všetkému sa počas pracovného týždňa venuje. Sympatická a usmievavá moderátorka a mamička si sama zo seba robila srandu, že sa cíti ako veselá blogerka. V tomto duchu chcela pokračovať aj dnes, no úsmev vystriedali slzy.

V jednom z príbehov sa fanúšikom ozvala s tým, že ide na dvor hľadať ich najnovší zvierací prírastok – kocúra Abdulka, ktorého našla a zachránila len pred pár týždňami. V záhradnom domčeku, v ktorom mal byť, sa však nenachádzal. O chvíľu sa už prihovárala ľuďom s veľkým smútkom na tvári.

Bohužial som ho našla už mŕtveho. Abdulko mal od začiatku veľa problémov, pretože bol vyhodený na pole veľmi maličký. Ja verím, že už mu je dobre,“ povedala. Vo videu zároveň apelovala na to, aby sa ľudia začali starať o svoje mačičky, ktoré majú vonku, aby ich mláďatká nemuseli byť vyhodené na ulicu, kde ich čaká vo väčšine nepekný osud.

Celé jej vyjadrenie aj s prosbou si môžeš pozrieť na videu nižšie

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Toto bol ich najmenší člen rodiny – kocúrik Abdulko

zdroj: instagram/jasmina_alagic

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Jasmina je veľkou milovníčkou zvierat

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.