O tom, že má moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská veľké srdce, jej fanúšikovia už dobre vedia. Krásna a úspešná Slovenka s balkánskou krvou je vždy optimistická, vďačná, pokorná, a má vo svojom živote hodnoty na správnom mieste. Možno aj preto sa tak môže tešiť z radostí, ktoré ju v živote postretli.

Okrem milujúceho manžela Patrika to je nepochybne aj ich syn Sanel, ktorý je pre známych rodičov všetkým. No Jasmina nezabúda ani na tých menej šťastných, a ak môže, pomôže všade tam, kde sa dá. O tom dnes na svojom Instagrame opäť presvedčila svojich sledovateľov. Aj keď oni rozhodne nie sú dôvodom, pre ktorý to robí.

Jej srdce si najnovšie ukradol malý kocúrik, ktorý bol na ulici vydaný napospas osudu. To ju nenechalo chladnou a rozhodla sa, že k milovanej sučke Daphne tak pribudne ďalší zvierací kamarát do ich rodiny. Šedý kocúr, ktorý dostal meno Abdulko, bude odteraz prežívať naozaj pekné chvíle v ich krásnom domove v Malinove.

V mene všetkých mačiek, ktoré sa na svet nepýtali, ale potom musia o život bojovať, prosím kastrujme,“ napísala Jasmina po tom, čo predstavila Abdulka svetu, aby tak poukázala na to, koľko mačičiek sa zbytočne musí túlať ulicami bez starostlivosti.

zdroj: instagram/jasmina_alagic

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.