instagram/angelinajolie_offiicial

Pre množstvo celebrít sú sociálne siete skvelou možnosťou, ako byť v kontakte s fanúšikmi a zdieľať s nimi nie len pracovné, ale aj súkromné záležitosti. Aj medzi tými najslávnejšími ľuďmi sveta sa však nájdu takí, ktorých na takom Instagrame nenájdeš. Len donedávna k nim patrila aj Angelina Jolie.

46-ročná herečka a filantropka svoje rozhodnutie nebyť aktívna vo svete sociálnych sietí však tento víkend zmenila. Založila si svoj oficiálny účet, kde si ako informácie o sebe napísala: „Mama, filmárka, špeciálna vyslankyňa pre UN Refugee Agency„.

Okamžite sa postarala o nový rekord, keďže ju len za 3 hodiny začali sledovať viac ako 2 milióny ľudí. Aktuálne ich nazbierala 7 a pol milióna.

Ak by si na profile čakala selfíčka tejto krásnej ženy či nahliadnutie do jej súkromia, budeš sklamaná. Bývalá manželka Brada Pitta a matka 6 detí chce využívať svoj hlas na osvetu v oblasti, v ktorej sa dlhé roky angažuje. Angelina je známa svojou charitatívnou činnosťou a bojom za ľudské práva.

Keďže je aj veľvyslankyňou OSN, aktuálna situácia v Afganistane sa jej dotkla natoľko, že práve to bolo pre ňu podnetom prísť na Instagram. Jej oficiálne prvým príspevkom je tak list od mladého dievčaťa z tejto krajiny.

Prvý príspevok na oficiálnom profile Angeliny Jolie

Zdroj: Instagram/angelinajolie

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News