Pár si užíva jarné aktivity

Aj keď to vonku vyzerá na bláznivé aprílové počasie, slniečko nám svieti dlhšie a tešiť sa môžeme na krásne jarné dni. Je čas na to, aby ste sa aj s partnerom postavili od Netflixu a začali si užívať voľný čas viac na čerstvom vzduchu. Nasledujúce aktivity pre páry vás pritom počas jari ešte viac zblížia.

Aj keď sa ti môžu zdať obyčajné, ruku na srdce, čomu z toho sa naozaj venujete? A prečo si nevychutnať aj takéto maličkosti namiesto toho, na čo ste už zvyknutí? Vášmu vzťahu pomôže každá malá zmena a aktivita, počas ktorej naberiete pozitívnu energiu spoločne.

Prechádzky ako psychohygiena

Už sa nevyhovárajte na zimu a začnite chodiť aspoň na hodinovú prechádzku. Bez mobilu, len tak, po práci či počas víkendu, aby ste vypli hlavu alebo mali priestor na rozhovor, na ktorý si neviete spraviť čas inokedy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ODZADU SK (@odzadu.sk)

Nová spoločná aktivita

Jar je časom nových začiatkov a tak by ste sa mohli dohodnúť aj na tom, čomu by ste sa chceli začať spoločne venovať. Či už pôjde o nejaký šport, zábavku, alebo vzdelávaciu aktivitu. Hlavné je, aby ste do toho šli spoločne a podporovali sa.

Sadenie

Nájdite si chvíľu na to, aby ste si posadili nejaké vlastné rastlinky. Je najvyšší čas na pestovanie vlastných rastliniek či zeleniny. Bude to vaše spoločné dielo, o ktoré sa musíte starať a časom ušetríte v obchode na tom, že si nebudete musieť kupovať vlastné rajčiny či bylinky. Tie vám vyrastú aj na malej ploche v byte.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating