Pár sa háda v kuchyni
Pexels/MART PRODUCTION

Prvotný ošiaľ

Je to niečo také, ako láska na prvý pohľad. Nejaký ten čas na začiatku spoznávania máš pocit, že by si pre toho jedného chlapa dala aj vlastný život. Všetko je krásne, ružové a také euforické. A práve v tomto období sa páry zvyknú aj dávať dokopy.

Ibaže všetko potrebuje čas a inak to nie je ani pri láske. S rozvahou by si mala ísť aj do spoločného bývania či svadby a dieťatka. Ak chceš vedieť, kedy je na to správny čas, náš nedávny článok ti to odhalí.

Samota

Určite si už počula, že by si nemala ísť do vzťahu v prípade, keď sa cítiš sama. Ľúbiť by si mala z lásky a nie kvôli samote. Nenáhli sa preto do niečoho, na čo nie si pripravená.

Pár pri strome
zdroj: Pexels/Jonathan Borba

Iní to schvaľujú

Na okolie by si sa v žiadnom prípade nemala pozerať. Čo povie ten alebo ako budem vyzerať v očiach iného. Vždy by mali byť prvoradé tvoje pocity. A nie, nie je to sebecké.

Možno ti rodičia hovoria, aby si sa toho chalana držala, no keď to tak necítiš, nechoď do toho. Ide o ďalší nesprávny dôvod, prečo začínať vzťah, pretože v ňom určite nebudeš šťastná, hoci tvoji rodičia budú nadšení.

Viac z kategórieDating