Instagram/viktorvincze, Instagram/veronikaostrihonova, Instagram/kristina.tormova

Internetom a sociálnymi sieťami sa začala šíriť správa o tom, že moderátor Viktor Vincze by mal byť mŕtvy. Mal podľahnúť vakcíne po očkovaní. Samozrejme, že išlo o jeden veľký hoax, pretože ak Viktora na Instagrame sleduješ, veľmi dobre vieš, že očkovanie podstúpil už dávno a je v úplnom poriadku.

Moderátor to zobral s humorom a celý hoax zverejnil na svojom profile. Pridal k tomu veľavravný popis, ktorý určite nepoteší dezinformátorov šíriacich daný hoax. „Ovečky, pozdravujem vás zo záhrobia. Dnes večer za mňa Televízne noviny vysiela hologram,“ odkázal im Viktor.

V komentároch sa hneď ozvali jeho kamaráti a známi, napríklad Boris Pršo, Veronika Cifrová Ostrihoňová, Kristína Tormová, Peťa Polnišová či Dominika Stará. Všetci sa na tomto príspevku dobre zabavili a zanechali aj trefné komentáre.

„Bože, to je ale super, že ten čip vďaka Pfizeru funguje aj zo záhrobia. Že tam máš signál. To je geniálna správa. Tak čo, ako tam je?“ napísala Kristína Tormová, ktorá je známa svojou úprimnosťou.

zdroj: Instagram/viktorvincze

Viktor zverejnil aj video, v ktorom jasne ukázal, že je v úplnom poriadku a ide len o vymyslené špekulácia a hoaxy.

A aby toho nebolo málo, na záver odhalil aj „admina“ danej facebookovej skupiny. Je super, že spolu s Adelou si dokážu takto urobiť srandu. Podobným správam by si veriť nemala a vždy si ich overuj z viacerých zdrojov.

zdroj: Instagram/viktorvincze

Zdroj: Instagram/viktorvincze

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News