Každá z nás chce mať ideálny vzťah. Pozeráme tie krásne filmy či seriály a túžime po tak nekonečne sladkej, nádhernej a čistej láske. Snívame o tom, aby bolo všetko také čarovné ako v niektorých tých rozprávkach. Príde po nás princ na bielom koni a my sa doňho úplne a bezhlavo zbláznime. No nič však nie je takéto ružové. Aj páriky v seriáloch si prechádzajú rôznymi prekážkami, no napriek tomu majú krásny vzťah, po ktorom túžiš aj ty. 

Láska na život a na smrť

Ideálny vzťah si mohla vidieť aj v seriáli z produkcie Netflixu – Sabrinine mrazivé dobrodružstvá. Ak si pamätáš príbeh o mladej čarodejnici, ktorý si pozerala pred niekoľkými rokmi, tak vieš o čom je reč. Je to zmodernizované fantasy a okrem neuveriteľného napätia sa popozeráš aj na dokonalé telá krásnych chlapov.

Láska medzi Nickom a Sabrinou bola naozaj nesmrteľná. Hoci si prežila veľké množstvo prekážok, hádok a sklamaní, musíš uznať, že to sa nachádza v každom zdravom vzťahu. Čarodejník svoju vyvolenú miloval až tak veľmi, že bol pre ňu ochotný aj zomrieť, len aby bol s ňou. Tomu sa hovorí láska!

Ideálny vzťah v bare

Podľa podnadpisu si už možno aj zistila, o čom je reč. S partnerom by ste si určite mali brať príklad z Lily a Marshalla. Už v seriáli How I Met Your Mother sme ich pokladali za ideálny pár. Aj napriek nedorozumeniam či obrovským hádkam im to fungovalo bravúrne.

Starí dobrí Priatelia

Možno si myslíš, že teraz ťa prirovnáme k Rossovi a Rachel, no oni ani zďaleka nemali ideálny vzťah. V seriáli Priatelia sa totiž stále obchádzali, trucovali a prenasledovali, až nám neskôr poriadne liezli na nervy. Nádherným príkladom bol však Chandler s Monicou. Hoci sa spočiatku pred kamarátmi ukrývali a svoj vzťah zatajovali, aj tak vydržal takúto silnú skúšku, a vlastne aj hociktorú inú.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.