Najsledovanejšie filmy a seriály
Instagram/knivesout, Instagram/gngbts

Čím viac toho máme na výber, tým ťažšie sa rozhodujeme. Určite aj ty mávaš problém s tým, že nevieš, čo by si si v telke pozrela. Ktorú streamovaciu službu si vybrať? Aby sme ti trochu uľahčili výber, pripravili sme si pre teba najsledovanejšie filmy a seriály za mesiac január podľa portálu Flixpatrol

Netflix, Disney+ alebo HBO Max? Tieto tri platformy patria k tým najobľúbenejším a najsledovanejším. Každá z nich ponúka odlišné filmy a seriály, no určite si v každej z nich nájdeš niečo, čo ťa osloví najviac. Ak uprednostňuješ len jednu z nich, je to úplne v poriadku. Veď vieš, ako sa hovorí – sto ľudí, sto chutí.

Teraz sa už poďme pozrieť na to, čo by si si mala v týchto dňoch určite pozrieť.

Najsledovanejšie filmy a seriály na Netflixe

Čo sa týka filmov, dominovali najmä tri diela. Prvým je film Glass Onion, v ktorom si Daniel Craig zahral detektíva, ktorý rozlúštil vraždu. Ďalej je to film The Pale Blue Eyes o Edgarovi Allanovi Poeovi a v posledných dňoch najviac letel sci-fi JUNG_E o robotoch. Divákov zaujalo aj dielo Dog Gone o psíkovi, ktorý sa stratil.

Čo sa týka seriálov, najviac bodovala druhá séria Ginny & Georgia. Ak si nevidela ani prvú sériu, určite odporúčame. Na prvých priečkach sa ešte stále drží aj Wednesday a nechýbajú ani seriály Vikings: Valhalla, Fauda, That ’90s Show alebo Şahmaran.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife