Instagram/marievctr/merymaguregui

Ruku na srdce, koľkokrát si už stála pred zrkadlom a premýšľala o tom, že tvoje vlasy potrebujú akútnu zmenu? Skrátiť, predĺžiť, prefarbiť či úplne zmeniť strih – tieto možnosti behajú po rozume nejednej žene, no neustále to presúvame na neskôr.

Výrazne zmeny najčastejšie robíme spontánne, inak nad nimi premýšľame toľko, až začneme mať pochybnosti. No existuje jeden typ účesu, ktorý si hlavou pokojne môžeš nechať prejsť aj dlhšie.

Ide o look s ofinou – neboj, účes podľa “hrnca”, aký si mala v škôlke, nemáme na mysli. Ofina je totiž stále viac trendy prvkom v kaderníckom svete, aj keď je pravdou, že nie všetkým ženám sa k tvári naozaj hodí. Avšak, aj pri nej sa dá vymyslieť mnoho možností, takže si môžeš vybrať to, čo by ti mohlo sedieť najviac.

Hustá, riedka, rovná, postupná, nafarbená, smerom k očiam či smerom z tváre. Inšpirovať sa môžeš rôznymi štýlmi. Tá pravá ti možno padne do oka aj vo výbere fotografií, ktoré sme si pre teba vybrali. Ak si nad ňou premýšľala už dlhšie, potom je najvyšší čas ju skúsiť! Aj keby ťa omrzela, nezabúdaj, že vlasy vždy dorastú!

Ktorý typ ofiny sa ti páči najviac?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty