instagram.com/fakerstrom instagram.com/evthalia

Kráčať s najnovšími trendmi v móde je niekedy poriadne náročné. Každý rok príde niečo nové, iné a hlavne niečo, po čom všetky módne blogerky, ale aj my obyčajné ženy túžime. Tohtoročné trendy na jar a leto 2021 máme zodpovedané, ale jeden doplnok ešte chýba.

Tie najznámejšie módne časopisy, fashionistky, ale aj obchodné reťazce vyzdvihujú najnovší hit v podobe kabeliek. Sú trochu nevšedné, a preto zaujali nejednu módnu maniačku, ktorá si už tú svoju stihla uchmatnúť. Ako všetky trendy aj tento má dve strany, buď ju miluješ alebo nenávidíš.

Kabelka je úžasným doplnok každého jedného outfitu a dokáže ho potopiť, ale aj vystreliť ku hviezdam. Hlavným hitom je práve neforemná kabelka v tvare slzy. Kožená, látková, fialová alebo čierna. Jej prevedenia nemajú hraníc a hodí sa k ležérnym, ale aj k formálnym outfitom.

Je malá, akurát do ruky, šikovná a ponúka veľa priestoru na uskladnenie všetkých potrebných vecí, ktoré my ženy pri sebe nosíme. Dá sa nosiť v ruke, ale aj na pleci a aj napriek tomu, že práve nosenie na pleci bolo moderné ešte v roku 2000 vracia sa to späť. Tak čo, podľahneš aj ty najnovšiemu trendu?

Ak sa ti však nepáči tento typ nazbieranej kože a efekt akože neforemnej kabelky, je tu jej elegantnejšia verzia. Pevný tvar, taktiež v podobe slzy, ale oveľa viac elegantná, nenápadná, no rovnako obľúbená a trendy.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista