Október ťa naladí do jesennej melanchólie. Čaká ťa veľa nových výziev, problémov, no aj radostí, lásky a voľného času.

Poď s nami zistiť, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Tento mesiac to nebudeš mať v práci jednoduché. Snaž sa nepracovať dlho do noci, pretože sa to môže odraziť na tvojom zdraví.

V súkromnom živote sa ti bude dariť, pretože ti každý prejaví svoju lásku. Nebudeš mať zlé dni, stále budeš obklopená priateľmi a rodičmi.

Vo vzťahu to budeš mať mierne nahnuté, preto si dávaj pozor na zbytočné hádky a nevyvolávaj konflikty.

Býk

V októbri sa nebudeš musieť báť podvodov, pretože všetci okolo teba budú úprimní a nikto ťa neoklame. Kolegovia budú otvorení a radi sa s tebou porozprávajú.

V súkromnom živote ťa čaká veľa prekvapení. Rodina ti oznámi novinku, ktorá ťa poteší.

S priateľom bude všetko po starom. Nepohádate sa, no ani nezažijete nič nové a vzrušujúce. Klasika, ktorá je na jeseň dobrá.

Blíženci

Vyzerá to tak, že tvoj október bude svetový. Vo všetkom sa ti bude dariť, pretože budeš tvrdo pracovať a to sa odrazí aj na tvojej výplate.

Rodina ťa bude vo všetkom podporovať, no môže sa stať, že sa nezhodnete v niektorých názoroch. Dávaj si pozor na to, čo povieš, pretože sa to nebude dať vziať späť.

Vo vzťahu budeš šťastná a možno ťa čaká dovolenka. Partner ťa bude prekvapovať celý mesiac, preto sa môžeš tešiť na hrejivé pocity. Zamiluješ sa do neho ešte viac.

Rak

Čo sa týka teba, október nemá dobré vyhliadky. Priprav sa na to, že to budeš mať v práci extrémne ťažké a nebudeš vedieť, kde ti hlava stojí.

Doma bude úplne iná atmosféra. Každý deň budeš s rodinou tráviť plnohodnotný čas a ani raz sa nepohádate. Budete sa len ľúbiť.

Tvoj priateľ na teba bude pár dní nahnevaný, no nebude ho to držať dlho. Uzmierite sa rýchlo a vyberiete sa spolu na výlet. Osvieži to lásku medzi vami.

Lev

Tento mesiac budeš potrebovať dovolenku. V práci sa moc nenarobíš, teraz bude pre teba lepšie oddychovať. Počúvaj svoje telo.

V súkromnom živote ťa čaká trápenie. V októbri sa budeš cítiť nepochopená a nevypočutá. Skús hovoriť hlasnejšie, alebo použi inú formu – listy.

S priateľom zažiješ najkrajší mesiac z celého roka. Budeš prekypovať šťastím, pretože ti dá poriadne najavo, že ťa miluje. Čakajú ťa zásnuby.

Panna

Neboj sa výziev. Svoju prácu si zamiluješ a každý deň do nej budeš chodievať s radosťou. Nepracuj na náročných úlohách, inak sa ti môže znechutiť.

V súkromnom živote sa nič nezmení. Ak si čakala niečo svetoborné, sklameme ťa. Zažiješ úplne obyčajný mesiac.

Naopak v láske ťa toho čaká poriadne veľa. S priateľom si budete prejavovať náklonnosti, čo môže vyústiť do situácie, že ťa požiada o to, aby si sa k nemu nasťahovala.

Váhy

Tento mesiac môžeš pokojne snívať o tom, ako sa ti v práci darí, pretože to tak aj bude. Hviezdy sa na teba usmejú a tebe pôjde všetko od ruky.

Rodina bude šťastná, pretože v tebe vidia veľký potenciál. Vďaka tomu sa ti vylepšia vzťahy a budete sa vedieť normálne porozprávať.

S priateľom si taktiež budeš rozumieť. V októbri ťa čakajú každovečerné rozhovory, vďaka ktorým sa upraví váš vzťah. Lepšie sa navzájom pochopíte.

Škorpión

Pokiaľ si sama, neboj sa tento mesiac pracovať nadčas. Budeš mať viac peňazí na vianočné darčeky. Hoci ti to tak nepríde, už by bolo správne, aby si začala šetriť.

Doma sa budeš cítiť príjemne, aj keď sa nevylučuje, že sa občas pohádaš so súrodencom alebo mamou. Nezabudni na to, že rodičia majú vždy pravdu.

Vo vzťahu sa ti nebude dariť. S priateľom sa môžeš škaredo pohádať, preto by si mala dávať pozor na to, čo hovoríš alebo čo mu budeš vyčítať. Mohlo by to skončiť rozchodom.

Strelec

Aj keď na tom bude tvoja práca biednejšie, nebude ťa opúšťať dobrá nálada. Stále sa budeš tešiť na to, ako sa počas pauzy môžeš porozprávať s kolegami.

V súkromnom živote pôjde všetko ako po masle. Nemala by si však zabúdať na svoje telo. Začni pravidelne cvičiť a zapoj do toho aj svoju mamu.

Priateľ ťa bude vo všetkom podporovať, no nebude sa mu páčiť, že s ním tráviš málo času. Mala by si si na neho vyčleniť viac času.

Kozorožec

V práci bude niekto, kto ťa bude chcieť za každú cenu potopiť. Mala by si sa naučiť stáť si za vlastným názorom a vedieť ho obhájiť.

V súkromnom živote sa ti bude dariť. Hoci nebudeš vedieť ako, všetci s tebou budú chcieť tráviť čas a každá tvoja kamarátka sa ti bude zdôverovať s problémami.

S priateľom bude všetko skvelé. V októbri budete chodiť často na rande a do kina. Občas je dobré, aby ste si pripomenuli časy pred tým, než ste zleniveli.

Vodnár

Konečne by si si mala oddýchnuť od práce. Hneď po skončení pracovnej doby chodievaj domov a odpočívaj. Inak sa môže stať, že vyhoríš.

Doma sa nič nezmení. Akurát to, že budeš viac variť večere, pretože budeš bývať doma ako prvá. Naštuduj si recepty a môžeš sa pustiť do prvého jedla.

Vo vzťahu sa objaví mierne zaváhanie zo strany priateľa, no zvládnete to. Ste silný pár a nemôžete sa nechať rozhodiť maličkosťou.

Ryby

Nevieš čo ďalej? Mala by si zmeniť prácu, pretože tu máš pocit, že si neustále v depresii a smutná. Keď zmeníš zamestnanie, budeš šťastnejšia.

Rodina sa poteší, že budeš častejšie doma, pretože keď si tvrdo pracovala, nemala si čas na to, aby si sa im venovala. Takto bude každý spokojný.

Priateľ ťa vo všetkom podporí, no nebude chcieť, aby si zlenivela. Začnete spolu cvičiť a zdravšie sa stravovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.