Unsplash/Crystal Shaw

Aj keď väčšina žien túži mať po boku chlapa romantika, povedzme si narovinu, že takého nájsť je už skôr vzácnosť. Keď snívaš o milých gestách ako z romantického filmu, pri mnohých to ostane iba pri tom snívaní. Avšak, existujú 3 mužské znamenia, ktoré ťa svojou romantickou dušou vedia prekvapiť.

Ryby

Muž narodený v tomto znamení je azda najcitlivejším z celého zverokruhu. Skôr ako materiálne veci ho zaujímajú tie, ktoré sa nedajú kúpiť. Vo vzťahu túži po láske a vernosti, preto ju svojej polovičke aj sám dokazuje. Má kreatívnu dušu, takže vie ženu prekvapiť naozaj originálne.

Vášnivé noci budú striedať krásne dni, počas ktorých sa s tebou bude rád rozprávať. Jemu sa nestane, že by zabudol na tvoje narodeniny, a už vôbec nie na spoločný sviatok. Vždy ťa na neho poteší milým gestom.

Váhy

Muž narodený v znamení Váhy je dobrák od kostí. V živote, a teda aj vo vzťahu, túži po harmónii a láske. Má skvelý vkus a vníma každý detail, ktorý o jeho partnerke niečo napovie. Preto je to ten typ chlapa, ktorý ťa prekvapí takým darčekom, že si sama lepšie nevyberieš.

Nie je to ten muž, ktorý pod slovom romantika vidí akurát tak spoločný večer pred telkou. Bude vymýšľať zaujímavé spoločné aktivity, bude ťa počúvať a lásku ti dokáže „maličkosťami“, ako sú napríklad raňajky do postele.

Blíženci

Chlap v tomto znamení nie je ten typ romantika, na ktorého prvoplánovo pomyslíš. Aj keď má romantiku v srdci, najavo ju dáva úplne iným spôsobom. Je to človek nepredvídateľný, milujúci dobrodružstvo. Keď nájde svoju spriaznenú dušu, môže sa tešiť na to, že sa spolu nikdy nebudú nudiť.

Pre neho znamená dokazovanie romantiky zbalenie si batoha a spoločné vyrazenie do sveta. Nechce, aby jeho vzťah bol stereotypom. Keď ťa vezme na nočný výlet niekam ďaleko, je to jeho dôkazom lásky. A je to ako z filmu, no nie?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy