Partneri

Falošné sľuby. Ďalšia z mnohých kategórií, ktorým naletela nie jedna z nás. Je možné, že si patrila niekedy taktiež medzi tie, ktoré ich pravidelne počúvali od svojej polovičky. Zneli krásne, priam až neuveriteľne a ty si bola v ten čas najšťastnejšou osobou pod slnkom.

Avšak len do určitého momentu, kedy si začala prichádzať na to, že sľuby, ktoré ti dáva vo vašom spoločnom živote sú všakovaké, len nie skutočné. Obzvlášť ťažké je takémuto sklamaniu uveriť, ak v tebe slovo od tak blízkej osoby vyvoláva nádej, však?

Samozrejme, že počúvať tie najkrajšie veci (nielen) o spoločnej budúcnosti, dokonca často spolu plánované znejú ako rozprávkové. A práve tie ťa mnohokrát dokážu nasmerovať na miesto, z ktorého sa odchádza len veľmi ťažko.

Falošné sľuby verzus realita

Je možné, že si si svoju naivitu v tomto smere neraz vyčítala a rovnako si opakovala dookola tú istú frázu „ako som len mohla“ alebo „prečo sa to stalo práve mne“.

Takáto situácia dokáže ako veľmi zabolieť, tak i zraniť, no predsa nás posúva častokrát na to správne miesto. A aj preto si dnes presne na tom, kde by si za iných okolností nebola.

Aké sú vlastne dôvody falošných sľubov, ktoré nám muži dávajú?

Horoskop na dnes
zdroj: Unsplash/Joe Caione

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating