Mať úspešný vzťah znamená mať niekoho, kto napĺňa tvoje emocionálne potreby.

A tie má každý z nás odlišné. Závisia od osobnosti samotnej, ktorú ovplyvňuje aj zverokruh. Vieš, ktoré znamenie sa však emocionálne k tebe nehodí?

Baran

Rak, Panna a Škorpión – to sú znamenia, ktoré k tebe nie sú kompatibilné. Rak je orientovaný na rodinu, zatiaľ čo ty viac na svoje individuálne potreby. Panna má pri tebe pocit, že musí v živote robiť veľa kompromisov, a Škorpión chce mať nad všetkým rovnakú kontrolu ako ty, čo môže znamenať večné súperenie.

Býk

Tvoje znamenie sa nehodí k Levovi, Strelcovi a Vodnárovi. Prečo? Aj keď sa Býk a Lev často priťahujú, nemajú podobné základné postoje a musia robiť mnoho kompromisov. Strelec je známy svojou výrečnosťou, ktorá tvoje znamenie obťažuje a aj keď s Vodnárom môžeš mať spočiatku romantický vzťah, časom sa ti bude znať príliš priebojný a bude potreba nastavovať hranice.

View this post on Instagram

These two 15 years later @grlwithbangs 💕

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Blíženci

U teba majú najmenšiu šancu Panna, Škorpión a Kozorožec. Panna sa nebojí kritizovať, čo však Blíženci ťažko znášajú, a veľmi podobné je to aj u Škorpióna, ktorý často obviňuje Blíženca zo zlého vyjadrovania citov. Kozorožec je zase plachý a málo výrečný, čo je opakom tvojho znamenia. Problém nastáva vo vašej konverzácií.

Rak

Najmenej spojená si so Strelcom, Baranom a Vodnárom. Ty potrebuješ emocionálnu stabilitu, zatiaľ čo Strelec svoju slobodu. Baran je profík vo vyjadrovaní svojich potrieb a želaní, čo môže byť pre teba až príliš, keďže takáto asertivita ťa stresuje. Vodnár je zas tvojím absolútnym emocionálnym opakom.

Lev

Býk, Kozorožec a Ryby majú u teba najmenšiu šancu. Býk je rovnako tvrdohlavý ako ty, čo spôsobuje mnoho konfliktov, Kozorožec potrebuje byť cenený, a ty ako Lev vyzeráš, že ho berieš ako samozrejmosť, čo sa mu nepáči. A Ryby sú na teba a tvoje vyjadrovanie príliš citlivé.

Panna

K tebe sa najmenej hodí Blíženec, Strelec a Ryby. Blíženci sú na teba až príliš voľnomyšlienkárski, Strelec premýšľa vo „veľkom obraze“, zatiaľ čo teba zaujíma každý detail, a Ryby sú na tvoj usporiadaný život príliš spontánne.

Váhy

Nehodia sa k tebe Rak, Baran a Ryby. Ty a Ryby riešite iba povrchné záležitosti a váš vzťah nikdy nebude mať tú pravú hĺbku. S Baranom tak dlho čakáte na posun vpred, až sa ho nedočkáte. A Rak? Ty ako Váhy si realistická a logická, pričom rak je oveľa viac emocionálne založený.

View this post on Instagram

Pumpkin picking with babe @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Škorpión

Vodnár, Blíženci a Lev sú znamenia, s ktorými to nevyzerá ružovo. Škorpión potrebuje emocionálnu hĺbku vo vzťahu, zatiaľ čo Vodnár sa riadi viac hlavou ako srdcom. Blíženci sú spontánne znamenie, čo u teba vyvoláva pocit nedôveryhodnosti. S Levom by ste mohli byť silný pár, avšak Lev je veľmi zásadový, čo ťa môže v určitých smeroch frustrovať.

Strelec

Býk, Panna a Škorpión. A prečo? Lebo Býk má rád sladké rečičky, a ty skutky. Panna a Strelec spolu ťažko vychádzajú aj bez toho, aby boli v partnerskom vzťahu, a Škorpión je pre teba príliš tajomný, čo môže narobiť zmätok a podozrievanie.

Kozorožec

K tebe sa nehodia Váhy, Blíženci a Rak. Váhy a ty by ste mohli byť plnohodnotným párom, keďže ste obaja ambiciózni a komunikátivni, no Váhy sa viac sústredia na vzťahy a Kozorožec na svoju kariéru. Blíženci sú spontánne znamenie, čo tebe ako milovníčke rutiny nevyhovuje. Rak zase nechápe tvoje uprednostňovanie samej sebe, pretože on je viac orientovaný na rodinu a priateľov.

Vodnár

Tvoje znamenie sa nehodí k Býkovi, Škorpiónovi a Strelcovi. Pre Býka sa zdá byť Vodnár obmedzujúci, čo môže byť problém pri kompromisoch. Ty si vážiš slobodu a Škorpión sa chce ponoriť do vzťahu úplne. Strelec miluje byť slobodný rovnako ako ty, no obaja ste dosť neústupní.

Ryby

Pri tebe je to Baran, Panna a Blíženci. Tvoje city a ich napredovanie sa pre Barana zdá byť príliš rýchle. Panna je veľmi praktické znamenie, ktoré sa zameriava na dnešok, no ty potrebuješ dlhodobú podporu, aby si naplnila svoje ciele. Blíženci sú hlbokí myslitelia, preto sú emocionálne nedotknuteľní, a ty emócie potrebuješ cítiť aj spätne.

 

Zdroj: bustle.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.