Pexels/Orione Conceição

Máme tu ďalší deň plný záhad, ktoré si pre nás pripravili hviezdy. Prečítaj si, čo čaká práve teba. Si spokojná? 

Baran

Snaž sa v tento deň stihnúť všetko čo najskôr, čaká ťa totiž v poobedňajších hodinách prekvapenie. Pokiaľ si ho chceš užiť čo najlepšie a nebyť ničím rušená, daj na našu radu. Inak by si z toho nemala absolútne nič.

Býk

V osobnom živote to bude prekvitať. Čaká ťa rande, ktoré ťa ovplyvní. Pozve ťa nakoniec von. Možno budeš sedieť pri jednom stole so svojou osudovou láskou. Ak to odmietneš, nikdy nezistíš, ako tomu naozaj je. Daj vám vzájomnú šancu.

Blíženci

Postav sa k veciam zodpovedne. Nemá zmysel namýšľať si, že ti všetko prejde ľavou zadnou. Už aj kolegom v práci tvoj prístup prekáža. Dnes sa to môže vyhrotiť k hádkam už aj doma.

Rak

Buď obozretná, niekto ti nepraje, aby sa ti darilo. Preto si drž odstup a nevykladaj každému všetko, čo ti jazyk hádže. Sú veci, ktoré by si si mala nechať len pre seba a zdôverovať sa s nimi len tým, ktorým veríš.

Lev

Dnes nie je vhodná chvíľa porovnávať sa s ostatnými. Ty si ty a nikdy nebudeš ako oni. A čím skôr to pochopíš, tým lepšie pre teba. Vyhrocuje sa to len k tomu, že ti aj tvoj partner povie „zbohom“, lebo nebudeš to, čo sa mu páčilo.

Panna

Bude sa ti nesmierne dariť. Hurá, konečne! Vo vzťahu pocítiš lásku a porozumenie… Dnes ti nebude chýbať naozaj nič. Už sa len trošku povenovať organizmu a bude to na 99 % dokonalé.

Váhy

Ak sa chystáš uzatvoriť dôležitý obchod, chvíľku s tým ešte počkaj. Môže sa ti naskytnúť lepšia príležitosť, lenže potom už bude ťažšie sa zbaviť tej pôvodnej. Dobre si premysli každý svoj krok.

Škorpión

Síce nemáš rada hádky, no predsa ich spôsobuješ. Dávaj si pozor, čo vypúšťaš z úst. Niektoré slová sú dosť ostré a druhá strana ich môže prijať inak, ako bol tvoj pôvodný zámer.

Strelec

V živote nič nie je zadarmo. Úspechu a poďakovaniu vo vzťahu sa dočkáš, a to už dnes. Doteraz ti partner nedával pocítiť, aká si pre neho dôležitá súčasť. Skôr si mala pocit, že už to nie je to, čo by malo.

Kozorožec

Riešenie tvojho problému je tak jednoduché, až je ťažko tomu uveriť. Žiadne obavy, naozaj sa karta šťasteny dokáže otočiť aj v tvoj prospech. Nie všetko je hneď zlé, i keď máš pocit, že si tak trochu smoliar.

Vodnár

Iba vytrvalosť ti môže pomôcť k dosiahnutiu tvojho cieľa. Preto to ani v tento deň nezdávaj. Vyzerá to momentálne biedne, ale koniec ešte nie je. Potrebuje to čas a priestor.

Ryby

Začni viac komunikovať s priateľmi, aj s rodinou a nenechávaj medzi vami stáť nedoriešené záležitosti. Iba čo by si tým zvýšila napätie. Stojí ti to za to, obzvlášť dnes, keď musíš toho tak veľa vyriešiť?

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy