Mať prácu, v ktorej si spokojná, úspešná a pritom finančne zabezpečená? Po tomto túži nejedna z nás.

Stačí si vybrať také povolanie, ktoré sa najviac hodí k tvojej osobnosti. Každé znamenie je niečím špecifické a preto je dôležité obrátiť svoju výnimočnosť aj do pracovnej oblasti. Ak chceš byť jedného dňa bohatá, toto je správna cesta.

Baran

Riskuješ tak, ako nikto iný. Baran môže byť neuveriteľným investorom, hráčom či podnikateľom, pretože ich dobrodružná povaha im umožňuje riskovať vtedy, keď všetci ostatní vycúvajú. Vsaď na to, čoho sa druhí boja.

Býk

Dokonalé sústredenie je tvojou výhodou. Býci sú nezávislí a nepotrebujú iných ľudí na to, aby im niečo schvaľovali. Vďaka tomu majú čas a energiu na to, aby sa venovali vlastným projektom. Ak sa rozhodnú niečo spraviť, musia to dotiahnuť do úspešného konca. Za bohatstvom tohto znamenia je jeho vlastný pot a krv.

zdroj: pexels.com

Blíženci

Svoju vášeň môžeš premeniť na úspešný biznis. Blíženec má každý deň 10 nápadov o tom, čo by chcel robiť a pre každý z nich má rovnaké nadšenie. Niekde tam je nápad za milión, stačí si však konečne vybrať len ten jeden a venovať mu plnú pozornosť.

Rak

Zo všetkých znamení sa práve Rak najmenej stará o peniaze. Ale chápe, že znamenajú pre ľudí veľa. Šéf ti nepovie, že ťa má rád, ale peniaze, ktoré ti platí sú toho dôkazom. Preto by Raci mali byť verní jednej práci a pomaly stúpať v kariérnom rebríčku, kde majú istotu finančného zabezpečenia. Alebo robiť veľmi nefeministickú vec – no pre Rakov typickú, nechávať sa podporovať od partnera.

Lev

Využívaj svoju schopnosť zabávať ľudí. Lev miluje byť hviezdou, takže práca pred ľuďmi je to pravé. Je to vzácna a dobre platená schopnosť. Či už ide o herectvo, vystupovanie alebo inú kreatívnu prácu, tá, ktorá pritiahne pozornosť, pritiahne aj peniaze.

Panna

Panna je priam nespravodlivo dobrá na väčšine pracovných miest, o ktorých si ľudia myslia, že sú príliš nudné. A to je pre toto znamenie skvelé. Pretože „nežiadúce“ povolania, alebo iné ťažkosti, ktoré prinášajú sú dobre platené. Pre jedného odpad, pre druhého zlatá baňa.

zdroj: pexels.com

Váha

Máš schopnosť prinútiť ľudí dôverovať ti, a to sa dá obrátiť do výhodného obchodného partnerstva. Uber sa tým smerom. Buď to, alebo tvoj blízky vyhrá lotériu a s tebou sa podelí, pretože ľudia ťa milujú. Váhy sú obľúbené znamenie a pri budovaní vzťahov im môžno veriť.

Škorpión

Škorpión vie byť v práci mierne agresívny. Dokáže predať čokoľvek a komukoľvek, takže investor, predajca či právnik je správna cesta. Máš mnohé cesty k úspechu a luxusu, pretože tvoja osobnosť dokáže dominovať všetkým.

Strelec

Strelec je najzábavnejšie znamenie zverokruhu, preto vo svoj prospech využi humor. Možno nebudeš mať vlastnú zábavnú show, no vďaka príjemnému vystupovaniu si dokážeš získať ľudí. Propagácia či iný kontakt s ľuďmi sú dobrou cestou.

Kozorožec

Viera tomuto znameniu umožní robiť to, čo iní nemôžu (alebo ani nechcú). Väčšina ľudí hľadá ideály a nevidia les cez stromy. Chcú byť právnikmi alebo detektívmi, pretože to videli v seriáloch, no Kozorožec je tvrdý realista. Útočí na dieru v trhu, ktorú dokáže premeniť na skvelý biznis. Zameraj sa na neokukané miesta.

zdroj: unsplash.com

Vodnár

Riadenie neziskovky či podnikanie, ktoré sa zameriava na pomoc druhým. Dobré srdce a láska k iným ťa dokážu naplniť nielen duševne, ale i finančne. Karma existuje a dobré veci sa dobrým ľuďom vrátia.

Ryby

Ryby sú rodení umelci. Písanie, hudba či remeslo akéhokoľvek druhu – to je to, čo dokáže toto znamenie naplniť. S takouto prácou je Ryba spokojná aj bez toho, aby zarábala tisíce, pretože ju robí šťastnou. A ak to robí celým srdcom, úspech sa dostaví aj vo forme peňazí. Dokonca aj keď má profesionálnu prácu, vášeň venuje pre bočné projekty.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.