Veríme, že netúžiš po tom, aby si so svojimi rodičmi bývala navždy. Dnes ti prezradíme, kedy je pre teba ideálny čas a čaká ťa sťahovanie od rodičov. Tvoje znamenie to vie veľmi presne.

Baran

Ideálny vek na odsťahovanie je okolo 20. Si vyspelá, rada pracuješ a tak nemáš problém hľadať si niečo vlastné. Z našetrených peňazí to pôjde veľmi ľahko.

Býk

Tvoj vek je 33. Chvíľu ti to bude trvať, no aspoň môžeš viac šetriť a potom sa rovno vrhnúť na svoje vlastné bývanie, žiadne podnájmy. Niekedy si však veľmi lenivá, preto si dávaj pozor.

Blíženci

Pre teba je ideálny vek 23. Si podnikavá, rada sa posúvaš z miesta na miesto a už počas vysokej školy rozmýšľaš o tom, kde by si zakotvila. Pusť sa do toho!

Rak

Sťahovanie by si mala zvažovať po 25. Chceš sa o rodičov postarať, preto si chceš nájsť stálu prácu, dokončiť školu a až potom môžeš s čistým svedomím vyletieť z hniezda.

Lev

Ideálny vek je 27. Predtým by si to nemala riskovať, pretože sa môže stať, že sa po pol roku bývania vrátiš naspäť. Toto je tvoj skvelý vek, pretože už budeš o svete dospelých všetko vedieť.

Panna

Pre teba je ideálny vek akýkoľvek po 18. Tvoja jediná požiadavka je, aby si našla dosť priestranný byt na všetko, čo potrebuješ. Ak taký nájdeš, môžeš sa sťahovať hneď po maturite.

Váhy

Rovnako ako pre Blížencov, aj pre teba je ideálny vek 23. Už budeš mať dosť rozumu na to, aby si nenaletela podvodníkom a našla si niečo seriózne.

Škorpión

Ideálny vek na samostatné bývanie je pre teba 29. Bude to ten správny čas, kedy už budeš zabehnutá v práci a preto nebudeš mať starosti o to, ako to všetko zvládneš. Podarí sa ti to veľmi ľahko.

Strelec

Odsťahovať sa od rodičov môžeš tesne po 30. Pre teba je to ideálny vek, pretože už máš niečo za sebou, no zároveň veľa pred sebou. Chceš sa osamostatniť a konečne usadiť.

Kozorožec

Máš nedostatok sebadôvery, preto ťa sťahovanie môže čakať až po 35. Pokiaľ máš žijúcich rodičov, nikam sa neponáhľaj. Buduj si svoj život a hlavne to, aby si sa nebála výziev.

Vodnár

Tvoj ideálny vek na odsťahovanie je 31. Máš zabehnutý život, všetko si platíš sama a prácu, ktorú miluješ. Chýba ti už len byt, ktorý zoženieš až neskôr.

Ryby

Pre teba je ideálny vek 26. Chceš si najskôr dokončiť školu a až potom sa vrhnúť na povinnosti dospelých. Keď si po škole nájdeš dobrú prácu, nezdržuj sa a hľadaj.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.