Dnes sa bohatstvo ľudí meria rôznymi spôsobmi. Ak sa však zamierame na finančný majetok ľudí, potom môžeme povedať, že bohatých ľudí na svete nie je veľa. Je zaujímavé, že iba jedno percento najbohatších ľudí vlastní až 82 percent celého bohatstva sveta.

Ľudia, ktorí sú narodení v týchto znameniach z horoskopu, sa môžu tešiť na veľké veci. Šťastie sa usmeje práve na nich a v živote budú bohatí. 

Vodnár

Človek v znamení Vodnára vie, že aj malé zmeny každý deň prinesú veľký úžitok. Snaží sa pracovať tak, aby sa mal v živote dobre a nič mu nechýbalo. Váži si, že je zdravý a že môže pracovať v práci, ktorú miluje. Vie ekonomicky rozmýšľať, preto svoj zisk investuje racionálne, aby z neho mohol v budúcnosti ťažiť. O pár rokov neskôr bude mať dokonca finančné prostriedky na to, aby mohol podporovať menej rozvojové organizácie, ktoré to potrebujú.

zdroj: Photo by Michael Dam on Unsplash.com

Ryby

Toto znamenie je veľmi inteligentné. Možno nemá tak dobré skúsenosti s ekonomikou, no vie sa dobre sústrediť na veci, ktoré chce. Rozumie, že ak chce byť v budúcnosti „za vodou“, musí preto každý deň niečo obetovať. Pracuje na svojej kariére, nenakupuje hlúposti a peniaze si odkladá. Tento človek netúži byť veľmi bohatý, no každým rokom sa jeho úspory zväčšujú.

Baran

Človek v tomto znamení je narodený pod šťastnou hviezdou. Už na prvý pohľad vie ľudí odhadnúť a tak sa vyhne všetkým nekalým obchodom, kvôli ktorým by skrachoval. Rozmýšľa o krok dopredu, preto investuje vtedy, keď to cíti a naopak, keď tuší, že niečo nevyjde, nerobí nič. Jeho bankový účet bude praskať vo švíkoch aj vtedy, keď bude finančná kríza.

zdroj: Photo by Philipe Cavalcante on Unsplash.com

Býk

Tento človek pracuje na sebe každý deň. Zlepšuje sa v práci, vzdeláva sa a robí kroky k tomu, aby sa mal v živote lepšie, než jeho rodičia. Chce mať veľa peňazí, no nevie, že takýmto prístupom ich bude mať viac, než očakáva. Je samostatný, nezávislý a zbytočne sa nepúšťa do projektov, ktoré sú „skupinové“, kde by si podiel zo zisku museli rozdeliť viacerí ľudia.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.