Ak si sa rozhodla tráviť dovolenku na Slovensku, určite už usilovne hľadáš, čo by si navštívila. Ak sa chystáš na viacdňové výlety, naisto oceníš aj útulné ubytovanie. A prečo rovno nebývať v niečom originálnom a netradičnom, z čoho budeš mať samostatný zážitok?

Znovu sa presviedčame o tom, že naše Slovensko je krásna krajina a nájdeme tu množstvo miest, ktoré rozhodne stoja za pozretie. Vedela si o tom, že okrem klasických hotelov, penziónov či ubytovní sa tu nachádzajú aj originálne miesta na stromoch či priamo v prírode? Bol by hriech nenavštíviť ich, ak už sa náhodou budeš nachádzať v ich blízkosti.

Domček na strome Trenčianske Teplice

Chceš aspoň na chvíľu uniknúť z reality? Treehouse v Trenčianskych Tepliciach je to pravé miesto. Útulné ubytovanie na stromoch bez elektriny môže byť naozaj zaujímavým zážitkom. Nezabudni si preto poriadne nabiť svoj mobil. Ale v podstate ho potrebovať ani nebudeš, vezmite si nejaké hry, vyzbrojte sa dobrou náladou a užite si samotu.

Domček na strome Modra

Ak si chceš užiť noc v dome na strome, ale chceš aj elektriku, môžeš navštíviť Oaktreehouse v Modre. Toto miesto sa ale nenachádza v úplne samote, ale je plotom ohradené od iných domov v blízkosti. Ani to ti však nemusí brániť v tom, aby si zažila krásny pobyt.

Folklórna chyža

Ak si milovníčkou folklóru a chystáš sa na výlet do Bojníc, určite nevynechaj návštevu tejto chyže. Útulne zariadená izba je lákadlom mnohých turistov, predovšetkým kvôli svojej lokalite. Nachádza sa neďaleko Bojnického zámku.

Noc na Lomnickom štíte

Predstav si, aké by to bolo stráviť noc priamo na Lomnickom štíte? Okolo teba nič iné, len príroda a krásny výhľad na Tatry. Romantika ako vyšitá.

Noc v úli

Ak sa budeš nachádzať v Nitrianskom kraji neďaleko obce Uhliská, určite navštív tento červený domček, ktorý je postavený priamo na včeľom úli. Nemusíš sa ale báť, že by ťa nejaká z nich popichala. Namiesto toho si užiješ oddych priamo v prírode.

Noc vo veľkom stane

Banská Štiavnica patrí k tiež veľmi obľúbeným a vyhľadávaným lokalitám na výlet. Ide o stanový tábor, kde dokonca nájdeš aj vírivku, bar či spoločenskú miestnosť. Ideálne ubytovanie teda aj pre partiu, nielen pre dvojicu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.