Harry Styles a Olivia Wilde
Instagram/oliviawilde, Instagram/harrystyles

Krásavec zo známej skupiny One Directon je opäť slobodný! Harry Styles a Olivia Wilde si dali zbohom po skoro dvoch rokoch spoločného randenia. Zdroje blízke páru to exkluzívne potvrdili pre magazín People.

Harry Styles a Olivia Wilde spolu začali randiť minulý rok v januári, o čom sme ti písali aj my. Spoznali sa počas natáčania dramatického filmu Don´t Worry Darling a nevadila im ani desaťročná veková bariéra. Teraz je ale všetkému koniec.

Harry Styles a Olivia Wilde
zdroj: Instagram/xharrystylesx21

Harry Styles a Olivia Wilde sa rozišli

28-ročný známy spevák a 38-ročná herečka si po takmer dvoch rokoch randenia dávajú zbohom. Potvrdzujú to viaceré zdroje exkluzívne pre magazín People.

„Stále je na turné a teraz odchádza do zahraničia. Ona sa zameriava na svoje deti a prácu v LA. Stále sú veľmi blízki priatelia. Práve teraz majú iné priority, ktoré ich oddeľujú,“ potvrdil zdroj blízky páru.

Nátlak verejnosti na nich bol veľmi silný. Počas celého vzťahu mali vzostupy a pády,“ pokračoval ďalší priateľ.

Don´t Worry Darling
zdroj: Instagram/oliviawilde

Olivia Wilde má 6-ročnú dcéru Daisy a o dva roky staršieho syna Otisa s bývalým snúbencom Jasonom Sudeikisom. S deťmi však známa herečka ešte tancovala na koncerte Harryho Stylesa 15. novembra v Los Angeles.

Minulý mesiac si Oliviu všimli aj fanúšikovia, ktorí povzbudzovali speváka z davu na koncerte. Koncom septembra ešte boli dokonca obaja odfotení, ako sa bozkávajú na ulici v New Yorku. Je preto zarážajúce, že sa šťastný párik rozišiel, čo povieš?

Zdroj: People

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News