instagram/bts.world.official/onedirection

Milujeme ich úsmevy, hudbu, texty. Mali sme ich vylepených na plagátoch v izbe alebo ich sledujeme na sociálnych sieťach. Chlapčenské spevácke skupiny sú už desaťročia fenoménom, ktorý si dokáže získať každú ženu. Pozri sa, ktorých 7 boybandov patrí k úplnej topke všetkých čias.

BTS

Momentálne najslávnejšia chlapčenská skupina pochádza z Južnej Kórei, no fanúšičky má po celom svete. Ich hit DNA má viac ako miliardu zhliadnutí a ďaleko nezaostávajú ani ich ďalšie skladby. Fanúšikovia si hovoria ARMYS a aj keď mnohí textu nerozumejú, nič to na veci nemení.

One Direction

Z chlapcov na mužov sa nám pred očami zmenili členovia kapely One Direction. Tí sa dali v roku 2010 dokopy vďaka talentovej súťaži a získali úspech, o ktorom ani nesnívali. Hit za hitom, celosvetové turné, milióny fanúšičiek. V roku 2015 opustil kapelu Zayn Malik. Jednou z ich najslávnejších piesní What Makes You Beautiful sa umiestnila na prvom mieste v rôznych hudobných rebríčkoch po celom svete.

Jonas Brothers

Do novšej generácie chlapčenských skupín patrí aj Jonas Brothers. Tí začali fungovať v roku 2013 a ihneď zožali obrovskú slávu. Po čase však dvaja členovia Nick a Kevin skupinu opustili a dali sa na sólo kariéru. Zlomené ženské srdcia sa však potešili v roku 2019, keď ohlásili spoločný návrat na scénu skladbou Sucker.

Backstreet Boys

Toto zoskupenie je považované za najpredávanejšiu chlapčenskú kapelu všetkých čias. Dokonca aj najdlhšie pôsobiacich, keďže sa vystupovaniu venujú viac ako 20 rokov. Backstreet Boys sa umiestnili na prvom mieste v rôznych hudobných hitparádach so svojim slávnym hitom I Want It That Way.

NSYNC

Táto chlapčenská skupina sa dala dokopy ešte v roku 1998 a rozpadli sa o 4 roky neskôr. Avšak ženy, ktoré patrili medzi verné fanúšičky tento koniec dodnes nepredýchali. Nahrali 3 albumy, predali milióny nosičov a ich hit It’s Gonna Be Me bol číslom 1 v rebríčku Billboard Hot 100. No a keby si to náhodou nevedela, členom skupiny bol aj Justin Timberlake.

Westlife

Nadčasové hity má na svojom konte írska skupina Westlife. Po rokoch pôsobenia sa v roku 2012 rozpadli, no na prekvapenie sa v roku 2018 vrátili s komplet novým albumom. If I Let You Go patrí k ich najpopulárnejším skladbám.

The Beatles

Legendárna kapela, ktorú ľudia považujú za chlapčenskú skupinu 20. storočia. The Beatles pôsobili na scéne krásnych 10 rokov a na svojom konte majú hity, ktoré pozná azda každý bez ohľadu na vek. Ich najslávnejšia pieseň Hey Jude strávila 19 týždňov na prvom mieste hudobných hitparád. Milióny žien po svete bolo do týchto hudobníkov zaľúbených.

 

Zdroj: thetalko.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News