To, čo zažili u nás, zrejme vôbec nečakali! Minulý týždeň na Slovensko zavítali Geissenovci a rozhodne sa nemajú na čo sťažovať. Teda, či mali nejaké tajné pripomienky, to ešte len uvidíme v ich šou, v ktorej svetu ukážu, ako sa u nás mali. Zrejme prvýkrát sa im stalo aj to, že museli zmeniť všetky plány. Ako informuje Plus JEDEN DEŇ, za všetko môže obrovský ošiaľ.

Carmen, Robert a ich dve už dospelé dcéry Shania a Davina, strávili objavovaním Slovenska niekoľko dní. Keďže začiatok ich programu a miesta pobytu boli zverejnené skôr, než k nám prileteli, nastalo niečo, s čím ani Richard Sulík nepočítal.

Na niektorých miestach ich totiž čakalo toľko fanúšikov, že im to sťažovalo celé natáčanie šou „Ťažký život milionárov„.

Carmen a Robert Geissenovci

Bohatá nemecká rodinka je na obrazovkách už viac ako 10 rokov, pričom už aj ich dcérky dostali svoj vlastný priestor v televízii. I keď ročne precestujú niekoľko krajín, na Slovensko prišli Geissenovci prvýkrát. Zrejme ani len netušili, že tu majú možno viac fanúšikov ako u nich doma.

„Taký ošiaľ na západe nikdy nezažili. Sú prekvapení, koľko ľudí ich na Slovensku pozná. Kade chodia, ľudia ich spontánne zastavajú a chcú sa s nimi fotiť. To sa im doma v Nemecku nestáva,“ prezradil zdroj z ich sprievodu.

A práve tento spomínaný ošiaľ spôsobil, že producenti ich šou museli zmeniť celý plán s natáčaním. Čo teda zo sedemdňovej návštevy boháčov uvidíme v televízii?

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

1 2
Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.