Rodina Geissenovcov
Instagram/carmengeiss_1965

Už tento týždeň sa prídu pozrieť aj na Slovensko! Geissenovci, známa televízna rodina milionárov, rada cestuje po svete a spoznáva nové miesta. Po tom, čo ich v Dubaji zaujal slovenský pavilón na výstave EXPO, dostali od ministra Sulíka pozvanie na návštevu našej krajiny. To prijali a dlho neodkladali. Pluska zistila, kde počas svojho pobytu budú bývať. Nemajú sa rozhodne na čo sťažovať!

Carmen, Robert a ich dve dcéry Davina a Shania sú rodinou, ktorú poznajú milióny ľudí. Vďaka svojmu biznisu si mohli dovoliť život v luxuse a bez obmedzení, čo zaujalo televíznych producentov. Je to už viac ako 10 rokov od chvíle, kedy sa na obrazovkách začali objavovať vo vlastnej reality šou. „Ťažký život milionárov“ bol vysielaný aj u nás a doteraz sa reprízuje.

Svojská rodinka natáča aj nové časti, pričom vlastnej relácie sa dočkali aj ich dve dcérky, neslávne preslávané ako rozmaznané Geissenky.

Geissenovci priletia už o pár dní

Davina a Shania už čoskoro odpália vlastnú reality šou s názvom „Davina & Shania – We love Monaco“, ktorá začne už 9. mája. Za tých 10 rokov sa z malých dievčat stali dospelé slečny a chcú pokračovať v tom, na čo sú zvyknuté. Svoj božský život budú naďalej ukazovať pred kamerami. No financovať ho musia stále ich rodičia, na ktorých majú nemalé požiadavky.

Rodinu len nedávno čakalo veľké sťahovanie v Monaku – dcéry dostali vlastný byt s výhľadom na more, aby sa osamostatnili. Medzitým sa niekoľkokrát vybrali aj na dovolenku do Dubaja, aby si oddýchli. Práve tam dostali pozvanie na Slovensko a nejeden človek im môže závidieť to, čo ich u nás čaká.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News