známa misska Martina Grešová s partnerom

Krásna slovenská misska, módna návrhárka a podnikateľka sa konečne stala maminou! Martina Grešová, ktorú možno skôr poznáš pod instagramovým menom kdebolotambolo, sa touto krásnou novinkou podelila s fanúšikmi na svojom profile.

Krásnu Slovenku si možno pamätáš aj zo súťaže krásy. V Miss Slovensko 2012 sa stala dokonca prvou vicemiss. Potom sa dostala aj do pozornosti divákov športu. Začala totiž randiť s exfutbalistom Róbertom Vittekom, s ktorým jej to ale nevyšlo. No ako sa vraví, všetko má svoj dôvod a šťastie našla inde. Skončila nakoniec v náručí fešáka Kryštofa Šimeka, s ktorým splodila dieťatko.

Martina Grešová s partnerom Kryštofom
zdroj: Instagram/kdebolotambolo

Martina Grešová sa stala mamou

Už je to nejaký ten čas, čo sme ti písali o nádhernej správe, ktorou sa známa influencerka pochválila na svojom Instagrame. Už vtedy mala vypuklé bruško, takže tehotenstvo musela aspoň chvíľu schovávať. Čudovala sa vtedy aj Twiinska Veronika Nízlová.

O pár mesiacov neskôr dvojica prezradila aj pohlavie bábätka. Zverejnili totiž originálne video. A hoci si budúci rodičia mysleli, že to bude chlapček, nakoniec boli prekvapení ružovou farbou, ktorá vystrelila.

Hoci sa tehotenstvo nevyvíjalo vždy ideálne a Martina musela riešiť aj zdravotné problémy, s ktorými jej nevedeli pomôcť ani lekári, šťastným rodičom sa narodilo krásne dievčatko. To priviedla na svet v Prahe.

Hrdý otecko sa pochválil dojemným záberom z pôrodnice

„Tak už mám v živote dve najskvelejšie dievčatká, dve princezné. Dúfam, že sa proti mne nebudú spolčovať a šikanovať chudáka otecka!“ napísal k fotke. Novopečená mamička je v poriadku a nadovšetko sa teší z ich Aničky.

Rodičom srdečne blahoželáme a prajeme im hlavne veľa zdravia a šťastia v nadchádzajúcom období.

Zdroj: Instagram/kdebolotambolo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News