známa slovenská misska

Známa slovenská misska je tehotná. A vypuklé bruško ukázala na Instagrame práve dnes. Nikto by to o nej nebol povedal, keďže to doteraz ešte skrývala. A za to jej vzdala hold dokonca aj Veronika Nízlová zo speváckeho dua Twiins. 

Cestu do šoubiznisu si vydláždila

Martinu Grešovú veľa ľudí pozná pod názvom jej Instagramu ako @kdebolotambolo a vo svete šoubiznisu sa už pohybuje niekoľko rokov. Preslávila sa vďaka účinkovaniu v súťaži krásy. V Miss Slovensko 2012 sa stala druhou vicemiss.

Martina Grešová
zdroj: Instagram/kdebolotambolo

Potom sa dostala aj do pozornosti divákov športu. Začala totiž randiť so známym futbalistom Robertom Vittekom. Nakoniec však prerazila ako módna návrhárka, ktorej kúsky získali u známych žien veľký úspech.

Slovenská misska čaká bábätko

Krásna brunetka si svoje súkromie stráži naozaj dobre a donedávna sme ešte ani nevedeli, že má nový vzťah. A dnes prišla s ešte úžasnejšou správou. S partnerom už dokonca čakajú aj bábätko, čo známa kráska zrejme musela schovávať naozaj veľmi dlho.

Slovenská misska
zdroj: Instagarm/kdebolotambolo

To, že pod svojím srdcom nosí potomka, oznámila naozaj originálne. V podstate všetko teraz frčí cez sociálne siete a väčšina svetových, ale aj domácich celebrít oznamuje takéto krásne správy priamo cez internet. A inak tomu nebolo ani v prípade známej slovenskej návrhárky.

Práve dnes na Instagrame zverejnila fotku od profesionálneho fotografa. Je na nej Martina Grešová s vypuklým bruškom a láskyplným pohľadom sa pozerá na partnera a budúceho otecka. A k tomuto príspevku nemusela ani nič písať, pretože každý pochopil, čo ním chcela povedať.

GrešováZobraziť celú galériu (3)
zdroj: Instagram/kdebolotambolo

A pod snímkou sa okamžite objavili nadšené komentáre. Gratulácie sa začali len tak sypať aj od známych slovenských celebrít. „Dobre si to maskovala v tej Bešeňovej,“ napísala Veronika Nízlová so speváckeho dua Twiins. A ku sestre sa rovno pridala aj Daniela.

K srdečným blahoželaniam sa pripájame aj my a želáme veľa síl a zdravia v nadchádzajúcom krásnom období.

Zdroj: Instagram/kdebolotambolo

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News