Martina Grešová

Veľkú radosť z tehotenstva vystriedal strach a trápenie sa. Slovenská modelka, influencerka a známa módna návrhárka, Martina Grešová, sa na svojom Instagrame podelila s fanúšikmi s nepríjemnými správami. V čase, ktorý by si mala užívať, ju trápia veľké bolesti.

34-ročná Martina je bývala misska, ktorú fanúšikovia na sociálnej sieti poznajú pod prezývkou @kdebolotambolo. Po získaní titulu druhej vicemiss v roku 2012 sa stala na Slovensku známou tvárou. Kráska sa začala venovať navrhovaniu šiat a jej meno ľudia poznali aj vďaka vzťahu s bývalým futbalistom, Róbertom Vittekom.

zdroj: Instagram/kdebolotambolo

Slovenská modelka našla šťastie inde

Vzťah im nevydržal, no Martina nemá dôvod smútiť. V láske sa jej zadarilo a našla si svojho vyvoleného. Záhadného muža však pred verejnosťou skrývala. Možno aj preto mnohých prekvapilo nedávne oznámenie, že spolu čakajú bábätko.

Z toho, že sa z nej stane mama sa veľmi teší, no fanúšikom najnovšie priznala, že jej celú radosť miestami narúšajú zdravotné problémy. “Štvrtýkrát na pohotovosti za sedem dní. Dnes som ležala od bolesti v kŕčoch na zemi a hmlilo sa mi pred očami,” priznala sa Martina v novom príspevku, ktorý si môžeš pozrieť nižšie.

Martina s priateľom
zdroj: Instagram/kdebolotambolo

Vraj je v poriadku

Aj napriek tomu, že jej vyšetrenia nič nepreukázali a lekári tvrdia, že je v poriadku, ona sa cíti veľmi zle. “Tak doma trpím a asi aj budem, z času na čas, ‘len tak’ a tá bolesť sa z času na čas, nedá vydržať.”

Krásnej Martinke prajeme veľa zdravia!

Zdroj: Instagram/kdebolotambolo

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News