Martina Grešová

Módna návrhárka a influencerka Martina Grešová sa konečne stala mamou. Na svojom Instagrame teraz šokovala hrôzostrašnou správou. Jej novorodená dcérka stratila dych.

Slovenská misska, návrhárka a podnikateľka, ktorú môžeš poznať aj pod jej instagramovým menom kdebolotambolo zažila chvíle hrôzy.

Martina Grešová už má svoju vytúženú dcérku doma

V auguste minulého roka kráska prekvapila správou, že sa stane mamou. Svoje súkromie si stráži pomerne dobre a nikto si dokonca ani nevšimol rastúce bruško. V tom čase tvorila so svojím novým partnerom vzťah pomerne krátko, no vyzerá to tak, že sa skutočne našli. Neskôr informovala aj o pohlaví bábätka, urobila tak prostredníctvom populárneho videa.

Martina Grešová s priateľom
zdroj: Instagram/kdebolotambolo

Ako sme už informovali Martina Grešová sa už stala mamou a svojej dcérke dala krásne slovenské meno – Anička. Šťastný otecko si po príchode domov pre svoje lásky pripravil krásne prekvapenie v podobe výzdoby.

„Doma, všetci traja spolu. Totálne ma to dostalo, keďže Kryštof bol so mnou v nemocnici skoro nonstop. Ani na sekundu by mi nenapadlo, že nám s Aničkou doma prichystá nejaké prekvapenie,“ napísala pod krásne video a priznala, že ju to dojalo.

Rodičia zažili pocity hrôzy, ich Anička prestala dýchať

Teraz sa Martina podelila s úplne inou skúsenosťou, jej bábätko prestalo dýchať. Na Instagrame zverejnila fotku nožičiek jej milovanej dcérky a pod ňou sa objavil srdcervúci odkaz. Podelila sa s nepríjemnou skúsenosťou, ktorá sa jej stala tretiu noc po pôrode, ešte v nemocnici. Keď sa o štvrtej ráno zobudila, aby svoju princeznú nakojila, začali momenty hrôzy.

„Ako vždy, Anička tam ležala ako obrázok, tak pokojne. Asi to robia všetky mamičky, kontrolujú. Pozerala som jej na hrudník, či dýcha. Nevidela som pohyb hrude, necítila dych (síce ležala na monitore dychu, ale nikdy nevieš). Začala som ju hladkať a prebúdzať, nič. Zatriasla som s ňou (v leže, ruka na hrudi, ako keď sa snažíte zobudiť spiaceho z boka na bok), ona nič. Neviete si predstaviť ten hrozný pocit!,“ opísala Martina tie najhoršie pocity, ktoré môže rodič zažiť.

Grešová dcéra
zdroj: Instagram/kdebolotambolo

Kráska ihneď skríkla na otecka, nech sa zobudí, pretože ich dcérka asi nedýcha. „Až pár sekúnd na to sa zobudila. Tak hrozne som sa rozplakala, že ma musel Kryštof upokojovať. Nikdy to už nechcem zažiť! Nikdy!,“ dodala a mamičkám odkázala, že existujú rôzne pomôcky, vďaka ktorým možno sledovať hladinu kyslíka a údery srdiečka.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News