Instagram/iamsatanka

Bývalá farmárka je známa ako milovníčka módy a priznala, že na trh chce uviesť aj vlastnú značku oblečenia, alebo kozmetiky. Najprv sa však vrhla na podnikanie so zdravými produktmi. Na svojom Instagrame pod značkou „SATANA“ propaguje ovsené kaše, proteínový prášok, arašidové maslá a dokonca aj šejkre, ktoré môžeš používať pri cvičení.

„Konečne nastal ten čas, aby som vám predstavila svoje produkty pod značkou Satana. Skôr ako by som sa pustila do oblečenia, chcela som vám, ale aj mne vytvoriť značku a produkty s veľmi kvalitnými surovinami, ktoré vám môžu pomôcť pri vašej životnej zmene, alebo pri zmene vášho životného štýlu,“ uviedla vo videu.

„Uprednostnila som tieto produkty pred oblečením práve kvôli tomu, pretože od tohto obdobia budete na mojom profile denne vidieť to ako cvičím, ako sa stravujem, budem vám tu dávať recepty, budem vám ukazovať cestu, že ako sa všetko dá so správnym nastavením mysle, “ dodala Stanka na záver.

Okrem toho na jej profile nájdeš aj nápady na skvelé raňajky a obedy. Jej plánom je začať zverejňovať aj techniku cvikov, ktoré ti pomôžu vytvarovať peknú postavu.

Je teda iba otázkou času, kedy Stankine produkty začneš vídať aj v obchodoch. Už má dokonca aj vlastnú ambasádorku, ktorá jej pomáha s predajom. Je ňou Bea Rusnáková, ktorú určite poznáš pod prezývkou Bejba a tiež ide o bývalú účastníčku Farmy.

Preto neváhaj a začni sledovať aj túto ex farmárku. S jej pomocou sa možno dokážeš prepracovať k vysnívanej postave.

Čo na jej novinky hovoríš? Chcela by si ich ochutnať?

zdroj: Instagram/iamsatanka
zdroj: Instagram/iamsatanka

Zdroj: Instagram/iamsatanka

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News