Instagram/jauuu_ps_tobolelo, divokajazda

Nasratú ženu ti predstavovať nemusíme. Ak si ťa svojím profilom získala tak ako nás, máme pre teba skvelú správu. Jej humor si okrem cover verzií pesničiek či sparodovaných fotiek môžeš užiť aj prostredníctvom podcastu.

Spolu so svojou kamoškou Ivet sa rozhodli, že začnú nahrávať podcast s názvom Divoká jazda #bez hanby. Vypočuť si môžeš zatiaľ tri epizódy a zaručujeme ti, že sa pri nich poriadne nasmeješ. Okrem iného si vypočuješ historky spojené s alkoholom, PMS či posteľovými trapasmi s bývalými.

Ako opísali baby svoj podcast? „Spoločnosťou nastavená dokonalosť okolo nás síce nikdy nekráčala, no aj napriek tomu sa bez hanby cítime byť ženské a zdravo sebavedomé. A keďže vieme, že každý prúser a to, čo má ostať za dverami izby, sa ľahšie rieši s úsmevom na tvári, rady s vami pokecáme o nekonečných trapasoch, zlomených srdciach, hlavolamoch lásky, ale aj o všetkom, na čo ste sa doposiaľ obávali opýtať,“ prezradili o sebe Nasratá žena spolu s Ivet.

Tento podcast je právom označovaný ako konkurencia Evelyn a Peti Polnišovej a ich podcastu Jauuu PS: To Bolelo. Dievčatá tiež pridali epizódu o PMS, tak si rovno môžeš tieto dva vtipné podcasty vypočuť a porovnať. Ak sa cez víkend chystáš upratovať alebo stráviť čas v kuchyni, pusti si toto a uvidíš, že ti robota pôjde priam od ruky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News