Podcasty naberajú čoraz viac na svojej popularite. Predsa len, môžeš ich počúvať pri akejkoľvek činnosti a dozvieš sa mnoho zaujímavých informácií. Chceli by sme ti dať do pozornosti najnovší podcast o problémoch žien. Volá sa Iná Kosť a jeho vypočutie určite nebudeš ľutovať.

Podcast Iná Kosť založila študentka Tereza spolu so svojou kamarátkou Kristínou. Rozhodla sa tak preto, že v škole tvoria projekty, ktoré môžu nejakým spôsobom pozitívne ovplyvniť ich okolie. V rámci jej posledného ročníka sa preto rozhodla vytvoriť podcast, v ktorom budú rozoberať tému sebalásky, sebahodnoty a ženskosti.

„Náš podcast je založený na príbehoch bežných žien, ktoré si denne prechádzajú problémami so sebahodnotou. Taktiež zdieľame naše príbehy ako sme sa k sebe dostali bližšie a začali sa mať rady. Snažíme sa rozprávať o príbehoch žien, ktoré sa častokrát cítia v situácii samy a nevidia cestu von (napr. anorexia, bulímia, depresia, alopecia a pod.). Obsah našich podcastov je priamo tvorený našimi poslucháčkami či sledovateľkami a ich príbehmi, skúsenosťami prostredníctvom rozhovorov,“ prezradila zakladateľka podcastu Iná Kosť, Tereza.

Zatiaľ si môžeš vypočuť štyri epizódy podcastu, no môžeš sa tešiť na ďalšie časti plné podnetných informácií. Odporúčame tiež sledovať aj ich profil na Instagrame, ktorý ti bude pravidelne pripomínať, aby si sa mala rada. Daj o tomto podcaste vedieť aj svojim kamoškám, o ktorých si myslíš, že by potrebovali počuť pár povzbudivých slov.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.