instagram.com/tvmarkizaofficial

Svadba na prvý pohľad pokračuje, ale už s českými pármi. Experiment, v ktorom odborníci spoja na základe analýzy dvoch úplne neznámych ľudí nekončí a diváci televízie Markíza môžu tak sledovať už 3 české páry, ktoré sa snažia zamilovať a prehĺbiť tak vzťah so svojou polovičkou, ktorú doteraz ani nepoznali. 

Tretím párom je Petra a René. Náročná učiteľka a fitness tréner, ktorý miluje dobrodružstvo, sa rozhodli ďalej nečakať na osud, ale ísť láske naproti. Bohužiaľ, ani nie po 10 minútach odkedy si mladá dvojica povedala svoje áno, sa Petra utiahla do úzadia a so slzami v očiach skonštatovala: “ Nie som spokojná, niečo mi vadí a neviem, čo to je. Necítim tam to, čo som mala cítiť.”

Čo sa neveste na ženíchovi nepáčilo nedokázala povedať ani ona sama. Pocity sa však zmenili, keď k nej na schody prišiel jej nový muž René. Hneď ako spolu prehodili pár slov, Petra sa zdala ako vymenená.

Presvedčil ju, že to, že má zmiešané pocity je úplne normálne a zdvihol jej sebavedomie len pár slovami: “Vyzeráš nádherne, pristane ti to.” 

 

Rozhovor o príprave svadby, o daroch, ktoré si vymenili ako neznámy, ale aj samotná svadba mladý pár zblížila o niečo viac. “On ma polial polievkou,” smiala sa Petra pri spoločnej večeri, kedy René oblial Petru a následne aj seba, aby v tom jeho manželka nebola sama.

Prvý spoločný večer sa niesol spomienkach, keďže René si priniesol fotky z detstva, ktorými sa chcel trocha priblížiť a ukázať niečo zo seba svojej novej manželke. Aj napriek tomu, že Petre sa najprv ženích nepozdával, spoločnú noc strávili v jednej posteli.

Mladomanželov teraz čaká aj dovolenka v Slovinsku. Tam je pre nich pripravený rafting na Alpskej rieke. Cestou však zablúdili pri jazere Sentiero de Lago di Raibl. Čo urobí René ako prvé na dovolenke, uvidíme už tento piatok na Markíze.

Zdroj: voyo.markiza.sk

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News