Ležíme v posteli a tvoje telo sa dotýka môjho. Moje ruky sa pomaly prechádzajú po tvojej hrudi a ty ma bozkávaš na čelo. Navzájom si zdieľame svoje pocity a úctu voči sebe. Po chvíli sa na mňa pozrieš a ja sa roztápam v tvojom pohľade. Sme ticho, užívame si túto krásnu chvíľu. Netreba ju vôbec zapĺňať slovami.  Prepletieš si so mnou ruky a pomaly zaspávaš.

Obkresľujem svojimi prstami tvoje čelo, potom oči, líca a nakoniec pery. Pobozkám ťa, pretože mi nedá neochutnať tvoje krásne pery. Zachichocem si sama pre seba, aké je to krásne a rozkošné. Rozmýšľam nad nami. Ako je nám spolu dobre, ako presne do seba zapadajú naše dve nedokonalé telá. Počúvam, ako sa ti v rytme zdvíha tvoja hruď a spokojne spíš. Fascinuje ma to. Fascinuje ma, ako človek môže byť krásny, keď spí.

View this post on Instagram

Monday Mood. @angelicablick

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Bola som si istá, že sa už nikdy nezamilujem. Že nepríde človek, ktorý by ma dokázal skrotiť a získať si moje srdce. Človek, ktorý by sa zaujímal o mňa, o moje pocity. Človek, ktorý by zdieľal so mnou moje trápenia a moje radosti.  Človek, ktorý by ma rešpektoval a miloval takú, aká som, so všetkými svojimi chybami a nedokonalosťami. Ale ono sa to stalo, táto chvíľa sa deje, a ja som zaskočená realitou. Pomaly aj ja zaspávam v tvojom náručí a dýcham vôňu tvojho tela.

Keď sa zobúdzam, moje vlasy sa voľne vlnia po posteli a ty ma objímaš celým svojim telom. Tvoje ruky ma chránia a tvoj dych mi jemne šteklí moju pokožku.  Pomaly sa odmocem a holými špičkami nôh sa dotýkam studenej podlahy. Potichu sa presúvam do kúpeľne, kde sa osprchujem. Potom ti spravím horúcu kávu s raňajkami. Vraciam sa do postele a zobúdzam ťa bozkami po tvári.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.