instagram/couple

Bozkávanie je jednou z krásnych a príjemných častí vzťahu, ktoré si užívame v pokoji i v návale vášne. Začíname ním prehlbovať naše puto a je to veľmi intímna vec, aj keď to mnohí takto nevnímajú. Celý zážitok však môže pokaziť fakt, keď naša polovička s nami neladí tak, akoby si sme čakali.

Či už nedostatkom skúseností alebo vlastnosťami, ktoré z nej robia zlého „bozkávača“. Vieš, ktorým znameniam zverokruhu to v tejto oblasti nejde a prečo?

Vodnár

Človek narodený v tomto znamení je skôr konzervatívny, takže čakať od neho spontánne a vášnivé bozkávanie nemôžeš očakávať. Navyše, rád má veci pod kontrolou a hlava mu ani pri tejto činnosti nevypína. Stále akoby kontroloval, či mu to ide a či sa ti to páči, kvôli čomu z neho cítiš mierny stres.

Baran

Baran je človek bojovný a vodcovský, ktorý robí veci naplno a s vášňou. No pri bozkávaní to vôbec neplatí. Teda, kým nenájde tú pravú polovičku, ktorú si povedie aj pred oltár. Dovtedy bozkávanie nevníma tak intímne, skôr len ako niečo, čím si musí prejsť, kým sa presunie o krok ďalej.

Panna

Človek narodený v tomto znamení sa považuje za chladného a nedostupného. A presne také je aj bozkávanie s ním! Nudné a bez citu. Vášeň do tejto činnosti vloží iba vtedy, ak, rovnako ako Baran, sa bezhlavo zamiluje. Kým sa tak nestane, všetci jeho „bozkávací“ partneri pocítia, že túto aktivitu si naozaj nevychutnáva.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating