unsplash.com

Toto je pre ženy, ktoré len čakajú na toho „pravého“. Toto je pre všetky tie, ktoré sa cítia hlúpo, pretože s nikým nechodia. Toto je pre tie ženy, ktoré sa až príliš trápia láskou a na nič iné sa nesústredia. Láska je super, no o tom nie je celý život. 

V prvom rade musíš mať skvelý vzťah so sebou, až potom s druhým človekom. Život je oveľa viac ako len „čakanie na pána dokonalého“. Príde vtedy, keď má prísť a ty s tým nič neurobíš. Aj keď je láska skvelá vec, nemôžeš po nej neustále túžiť a nevnímať život, ktorý žiješ. Život je aj o iných momentoch ako len o láske k mužovi.

Nie je to zdravé a prichádzaš tým o život. Ak neustále vyplakávaš, že nikoho nemáš, nikoho si nenájdeš a tvoj život nemá zmysel, je čas sa zamyslieť, či je to v poriadku. Láska príde do tvojho života vtedy, keď to budeš najmenej čakať.

zdroj: Photo by Jenna Anderson on Unsplash.com

 

Máš možnosť spoznať sa a byť šťastná sama so sebou. Taktiež nezabúdaj na ľudí, ktorí sú pri tebe a že život nie je len o človeku, ktorý ťa drží za ruku. Nastal čas, kedy by si si mala uvedomiť, že najkrajší vzťah, aký môžeš mať, je sama so sebou, lebo so sebou budeš naozaj celý život.

Musíš sa stať svoj najlepším priateľom, terapeutom a hlavne musíš byť svojou vlastnou hrdinkou. Chlapec ťa nezachráni, aj keď ti rozhodne zlepší život, veď láska je krásna, no ak zatiaľ nie je v tvojom živote, musíš si ju vytvoriť sama so sebou a s ľuďmi, ktorými sa obklopuješ. Všetko je to len na tebe.

Choď von a zaži to, čo si vždy chcela. Rob to, čo si vždy chcela a nezúfaj. Láska sa dostaví. A keď príde, bude ti skvelo. Všetko chce len čas a odhodlanie. Nevzdávaj sa. Ži šťastne. Aj sama so sebou. To je základ.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating