unsplash.com

On ťa musel opustiť. Musel odísť. Jeho odchod má zmysel.

Ten muž, ktorý ťa nechal, bol len potešenie a rozptýlenie. Nebol tvoj budúci partner, nebol niekto, koho si chcela.

On bol len niekto, kto k tebe prišiel. Na chvíľu. Mal veľkú fantáziu, priťahoval ťa a bola medzi vami vášeň. To je všetko. Hral s tebou len hru, ktorou si krátil voľný čas. Bola si jeho dievča na jednu noc, nechcel s tebou prehĺbiť vzťah. Nechcel tvoje srdce, aj keď by si mu ho dala.

Keď prišiel do tvojho sveta, mal byť len tester na to, či si pripravená. Pripravená na život a na jeho nespravodlivé veci. Pretože ty musíš byť pripravená a odvážna. To, že odišiel bola len skúška. Nebola to naozajstná láska.

Naozajstná láska neodchádza. 

Je preč. Je to však dar. Zbytočne by si sa s ním len trápila. Musíš sa naučiť nechať ísť muža, ktorý pre teba nie je ten pravý, aby si sa naučila milovať muža, ktorý ten pravý je.

zdroj: stocksy.com

Drahá, to znamená, že sa zameriaš na seba. Prosím, súhlas so mnou, pretože ja v teba verím.

Si oslobodená a nie si zničená. Oslavuj to. Ďakuj každý deň za to, že môžeš žiť život s ktorým si spokojná. Že môžeš chodiť do práce, ktorá ťa baví. Že máš okolo seba rodinu, ktorá ťa má rada. Že si si našla koníčky, ktoré sú tvoja vášeň.

Kvôli všetkému, čo sa stalo teraz, že ťa opustil muž, ktorý ťa nemiloval, dôveruj dobru. Dôveruj tomu, že raz bude všetko dobré. Že raz príde niekto, kto ťa bude milovať bezpodmienečne a neodíde od teba.

Ale zatiaľ… miluj seba. Miluj všetky svoje dobré stránky, nauč sa zdokonaľovať sa vo veciach, ktoré ti nejdú, nauč sa variť zložité jedlá, prihlás sa na kurz cudzieho jazyka, cestuj, spoznávaj krajinu, buď slobodná a ďakuj ľuďom okolo seba, že ich máš vo svojom živote.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating